---
title: VV Protos
canonical: https://www.hollandsevelden.nl/clubs/p/protos/
type: club
language: nl
---

# VV Protos

HTML: https://www.hollandsevelden.nl/clubs/p/protos/

Plaats: Steenwijksmoer

Website: https://www.vvprotos.nl
KNVB-nummer: BBBD04P
Opgericht: 11-09-1951

## Adres

- Sportpark De Schalm, Hoofdweg 47, 7741 PL Steenwijksmoer

## Veelgestelde vragen over VV Protos

### Waar kan ik de stand van VV Protos bekijken?

De actuele stand van de competities waarin VV Protos actief is, vind je op deze pagina van HollandseVelden.nl. De standen worden automatisch bijgewerkt na het spelen van wedstrijden.

### Waar vind ik het programma en de uitslagen van VV Protos?

Op deze pagina van HollandseVelden.nl vind je het volledige wedstrijdprogramma en alle uitslagen van VV Protos overzichtelijk bij elkaar.

### Waar kan ik statistieken van VV Protos bekijken?

Op deze pagina van HollandseVelden.nl vind je uitgebreide statistieken van VV Protos, zoals gespeelde en resterende wedstrijden, overwinningen, gelijke spelen, doelpunten voor en tegen en andere relevante cijfers.

### Wanneer begint en eindigt het seizoen van VV Protos?

Het seizoen 2026/2027 van VV Protos start doorgaans in augustus of september 2026 en loopt door tot en met mei of juni 2027. De exacte speeldata worden vastgesteld door de KNVB voor het landelijk amateurvoetbal of door het betreffende district voor de overige competities.

### Heeft VV Protos eerdere seizoenen gespeeld?

Ja, op deze clubpagina zijn ook eerdere seizoenen en historische competitiegegevens van VV Protos terug te vinden.

### In welke competities speelt VV Protos?

VV Protos komt uit in meerdere amateurcompetities die worden georganiseerd door de KNVB, waaronder de Zondag 4e klasse C.

### Waar is VV Protos gevestigd en speelt het zijn thuiswedstrijden?

VV Protos speelt zijn thuiswedstrijden op het eigen sportcomplex in Steenwijksmoer: Sportpark De Schalm, Hoofdweg 47, 7741 PL Steenwijksmoer.

## [Zondag 4e klasse C](/competities/2026-2027/noord/zo/4c.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 3 | [VV IJhorst](/clubs/i/ijhorst.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | [VV Oranje Zwart](/clubs/o/oranje-zwart.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | [VV Ruinerwold](/clubs/r/ruinerwold.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | [VV Schoonebeek](/clubs/s/schoonebeek.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-13T14:00:00+02:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149140685/13-09-2026-protos-ijhorst.md) | [VV IJhorst](/clubs/i/ijhorst.md) |
| 2026-09-20T14:00:00+02:00 | [VV Wacker](/clubs/w/wacker.md) | [ ](/wedstrijd/149138367/20-09-2026-wacker-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2026-09-27T14:00:00+02:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138373/27-09-2026-protos-schoonebeek.md) | [VV Schoonebeek](/clubs/s/schoonebeek.md) |
| 2026-10-04T14:00:00+02:00 | [EHS '85](/clubs/e/ehs-85.md) | [ ](/wedstrijd/149138379/04-10-2026-ehs-85-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2026-10-11T14:00:00+02:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138387/11-10-2026-protos-weerdinge.md) | [VV Weerdinge](/clubs/w/weerdinge.md) |
| 2026-10-25T14:00:00+01:00 | [VV Sleen](/clubs/s/sleen.md) | [ ](/wedstrijd/149138392/25-10-2026-sleen-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2026-11-01T14:00:00+01:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138402/01-11-2026-protos-ruinerwold.md) | [VV Ruinerwold](/clubs/r/ruinerwold.md) |
| 2026-11-08T14:00:00+01:00 | [SC Zwartemeerse Boys](/clubs/z/zwartemeerse-boys.md) | [ ](/wedstrijd/149138412/08-11-2026-zwartemeerse-boys-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2026-11-15T14:00:00+01:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138415/15-11-2026-protos-weiteveense-boys.md) | [Weiteveense Boys](/clubs/w/weiteveense-boys.md) |
| 2026-11-22T14:00:00+01:00 | [VIOS O](/clubs/v/vios-o.md) | [ ](/wedstrijd/149138422/22-11-2026-vios-o-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2026-11-29T14:00:00+01:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138430/29-11-2026-protos-usv.md) | [USV](/clubs/u/usv.md) |
| 2026-12-06T14:00:00+01:00 | [DVC '59](/clubs/d/dvc-59.md) | [ ](/wedstrijd/149138434/06-12-2026-dvc-59-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2027-01-24T14:00:00+01:00 | [VV IJhorst](/clubs/i/ijhorst.md) | [ ](/wedstrijd/149138447/24-01-2027-ijhorst-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2027-01-31T14:00:00+01:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138450/31-01-2027-protos-wacker.md) | [VV Wacker](/clubs/w/wacker.md) |
| 2027-02-07T14:00:00+01:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138456/07-02-2027-protos-oranje-zwart.md) | [VV Oranje Zwart](/clubs/o/oranje-zwart.md) |
| 2027-02-14T14:00:00+01:00 | [VV Schoonebeek](/clubs/s/schoonebeek.md) | [ ](/wedstrijd/149138465/14-02-2027-schoonebeek-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2027-03-07T14:00:00+01:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138468/07-03-2027-protos-ehs-85.md) | [EHS '85](/clubs/e/ehs-85.md) |
| 2027-03-14T14:00:00+01:00 | [VV Weerdinge](/clubs/w/weerdinge.md) | [ ](/wedstrijd/149138476/14-03-2027-weerdinge-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2027-03-21T14:00:00+01:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138482/21-03-2027-protos-sleen.md) | [VV Sleen](/clubs/s/sleen.md) |
| 2027-04-04T14:00:00+02:00 | [VV Ruinerwold](/clubs/r/ruinerwold.md) | [ ](/wedstrijd/149138488/04-04-2027-ruinerwold-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2027-04-11T14:00:00+02:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138497/11-04-2027-protos-zwartemeerse-boys.md) | [SC Zwartemeerse Boys](/clubs/z/zwartemeerse-boys.md) |
| 2027-04-18T14:00:00+02:00 | [Weiteveense Boys](/clubs/w/weiteveense-boys.md) | [ ](/wedstrijd/149138504/18-04-2027-weiteveense-boys-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2027-04-25T14:00:00+02:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138510/25-04-2027-protos-vios-o.md) | [VIOS O](/clubs/v/vios-o.md) |
| 2027-05-09T14:00:00+02:00 | [USV](/clubs/u/usv.md) | [ ](/wedstrijd/149138521/09-05-2027-usv-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |
| 2027-05-17T14:00:00+02:00 | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) | [ ](/wedstrijd/149138523/17-05-2027-protos-dvc-59.md) | [DVC '59](/clubs/d/dvc-59.md) |
| 2027-05-23T14:00:00+02:00 | [VV Oranje Zwart](/clubs/o/oranje-zwart.md) | [ ](/wedstrijd/149138530/23-05-2027-oranje-zwart-protos.md) | [VV Protos](/clubs/p/protos.md) |

