Stand en periodes - Zaterdag 3e klasse A

Stand

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnemuiden 26 22 3 1 69 77 15  
2 RCS 26 22 2 2 68 105 34  
3 Yerseke 26 16 6 4 54 51 27  
4 Krabbendijke 26 14 5 7 47 58 35  
5 GPC Vlissingen 26 10 7 9 37 39 36  
6 VCK 26 10 3 13 33 46 69  
7 Vlissingen 26 10 2 14 32 44 52  
8 Kruiningen 26 9 4 13 31 51 57  
9 Heer Arendskerke 's 26 9 4 13 31 41 53  
10 Kapelle 26 9 3 14 30 51 54  
11 Walcheren 26 9 3 14 30 49 63  
12 Lewedorpse Boys 26 7 3 16 24 36 60  
13 Colijnsplaatse Boys 26 4 6 16 18 36 62  
14 Jong Ambon 26 4 3 19 15 26 93  

1e periode

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnemuiden 8 8 0 0 24 25 3  
2 RCS 8 8 0 0 24 29 12  
3 Heer Arendskerke 's 8 5 2 1 17 17 11  
4 Yerseke 8 5 1 2 16 16 9  
5 Krabbendijke 8 4 1 3 13 23 12  
6 Walcheren 8 4 0 4 12 17 18  
7 GPC Vlissingen 8 3 3 2 12 12 13  
8 Kapelle 8 3 1 4 10 14 17  
9 Jong Ambon 8 2 2 4 8 11 22  
10 Kruiningen 8 2 1 5 7 12 18  
11 Colijnsplaatse Boys 8 1 2 5 5 11 20  
12 VCK 8 1 2 5 5 11 25  
13 Vlissingen 8 1 1 6 4 14 20  
14 Lewedorpse Boys 8 1 0 7 3 6 18  

2e periode

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnemuiden 9 7 2 0 23 27 6  
2 RCS 9 6 2 1 20 38 11  
3 Yerseke 9 6 2 1 20 19 7  
4 Kruiningen 9 4 3 2 15 23 15  
5 Kapelle 9 4 2 3 14 22 18  
6 Lewedorpse Boys 9 4 2 3 14 16 16  
7 Krabbendijke 9 3 3 3 12 16 16  
8 VCK 9 4 0 5 12 18 27  
9 Heer Arendskerke 's 9 3 1 5 10 17 24  
10 Vlissingen 9 3 1 5 10 13 20  
11 Walcheren 9 2 2 5 8 17 29  
12 GPC Vlissingen 9 1 4 4 7 11 13  
13 Colijnsplaatse Boys 9 1 3 5 6 11 22  
14 Jong Ambon 9 1 1 7 4 9 33  

3e periode

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RCS 9 8 0 1 24 38 11  
2 Arnemuiden 9 7 1 1 22 25 6  
3 Krabbendijke 9 7 1 1 22 19 7  
4 GPC Vlissingen 9 6 0 3 18 16 10  
5 Vlissingen 9 6 0 3 18 17 12  
6 Yerseke 9 5 3 1 18 16 11  
7 VCK 9 5 1 3 16 17 17  
8 Walcheren 9 3 1 5 10 15 16  
9 Kruiningen 9 3 0 6 9 16 24  
10 Colijnsplaatse Boys 9 2 1 6 7 14 20  
11 Lewedorpse Boys 9 2 1 6 7 14 26  
12 Kapelle 9 2 0 7 6 15 19  
13 Heer Arendskerke 's 9 1 1 7 4 7 18  
14 Jong Ambon 9 1 0 8 3 6 38  

Thuisbalans

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RCS 13 12 0 1 36 57 17  
2 Arnemuiden 13 11 1 1 34 43 8  
3 Yerseke 13 9 2 2 29 26 11  
4 Krabbendijke 13 7 4 2 25 30 14  
5 Walcheren 13 7 2 4 23 31 26  
6 Kapelle 13 7 0 6 21 30 22  
7 Vlissingen 13 7 0 6 21 28 23  
8 VCK 13 6 2 5 20 28 33  
9 GPC Vlissingen 13 5 4 4 19 18 15  
10 Heer Arendskerke 's 13 5 2 6 17 19 22  
11 Kruiningen 13 4 4 5 16 21 29  
12 Lewedorpse Boys 13 4 2 7 14 22 29  
13 Jong Ambon 13 3 1 9 10 14 50  
14 Colijnsplaatse Boys 13 2 3 8 9 18 26  

Uitbalans

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnemuiden 13 11 2 0 35 34 7  
2 RCS 13 10 2 1 32 48 17  
3 Yerseke 13 7 4 2 25 25 16  
4 Krabbendijke 13 7 1 5 22 28 21  
5 GPC Vlissingen 13 5 3 5 18 21 21  
6 Kruiningen 13 5 0 8 15 30 28  
7 Heer Arendskerke 's 13 4 2 7 14 22 31  
8 VCK 13 4 1 8 13 18 36  
9 Vlissingen 13 3 2 8 11 16 29  
10 Lewedorpse Boys 13 3 1 9 10 14 31  
11 Kapelle 13 2 3 8 9 21 32  
12 Colijnsplaatse Boys 13 2 3 8 9 18 36  
13 Walcheren 13 2 1 10 7 18 37  
14 Jong Ambon 13 1 2 10 5 12 43  

Zaterdag 3e klasse A