Stand en periodes - Zondag 2e klasse J

Stand

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SDC '12 13 7 4 2 25 35 20  
2 Achilles '12 14 7 4 3 25 40 24  
3 Columbia 13 7 2 4 23 22 17  
4 Bon Boys 14 6 5 3 23 23 19  
5 MVV '29 13 6 3 4 21 32 27  
6 TVC '28 11 6 2 3 20 31 24  
7 Luctor et Emergo 14 4 7 3 19 26 28  
8 WSV 14 6 0 8 18 23 27  
9 Overwetering 13 5 1 7 16 18 29  
10 VOGIDO 13 3 5 5 14 19 22  
11 ATC '65 13 4 2 7 14 22 30  
12 Robur et Velocitas 13 3 4 6 13 17 23  
13 Victoria '28 12 2 4 6 10 14 26  
14 SV Epe 12 2 3 7 9 25 31  

1e periode

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 MVV '29 8 6 1 1 19 24 14  
2 Columbia 8 6 0 2 18 15 8  
3 SDC '12 8 4 2 2 14 23 16  
4 TVC '28 8 4 2 2 14 21 15  
5 Achilles '12 8 4 1 3 13 23 15  
6 Bon Boys 8 3 4 1 13 10 7  
7 Robur et Velocitas 8 3 3 2 12 12 10  
8 Luctor et Emergo 8 3 2 3 11 12 15  
9 WSV 8 3 0 5 9 14 17  
10 Overwetering 8 3 0 5 9 12 22  
11 ATC '65 8 2 1 5 7 11 19  
12 VOGIDO 8 1 3 4 6 12 13  
13 Victoria '28 8 1 3 4 6 10 21  
14 SV Epe 8 1 2 5 5 14 21  

2e periode

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '12 6 3 3 0 12 17 9  
2 SDC '12 5 3 2 0 11 12 4  
3 Bon Boys 6 3 1 2 10 13 12  
4 WSV 6 3 0 3 9 9 10  
5 VOGIDO 5 2 2 1 8 7 9  
6 Luctor et Emergo 6 1 5 0 8 14 13  
7 ATC '65 5 2 1 2 7 11 11  
8 Overwetering 5 2 1 2 7 6 7  
9 TVC '28 3 2 0 1 6 10 9  
10 Columbia 5 1 2 2 5 7 9  
11 SV Epe 4 1 1 2 4 11 10  
12 Victoria '28 4 1 1 2 4 4 5  
13 MVV '29 5 0 2 3 2 8 13  
14 Robur et Velocitas 5 0 1 4 1 5 13  

3e periode

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '12 0 0 0 0 0 0 0  
2 ATC '65 0 0 0 0 0 0 0  
3 Bon Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 Columbia 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Epe 0 0 0 0 0 0 0  
6 Luctor et Emergo 0 0 0 0 0 0 0  
7 MVV '29 0 0 0 0 0 0 0  
8 Overwetering 0 0 0 0 0 0 0  
9 Robur et Velocitas 0 0 0 0 0 0 0  
10 SDC '12 0 0 0 0 0 0 0  
11 TVC '28 0 0 0 0 0 0 0  
12 Victoria '28 0 0 0 0 0 0 0  
13 VOGIDO 0 0 0 0 0 0 0  
14 WSV 0 0 0 0 0 0 0  

Thuisbalans

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles '12 8 4 3 1 15 28 16  
2 Bon Boys 6 4 2 0 14 10 3  
3 MVV '29 7 4 2 1 14 16 12  
4 TVC '28 6 4 1 1 13 20 12  
5 SDC '12 7 4 1 2 13 18 11  
6 WSV 7 4 0 3 12 19 15  
7 Overwetering 7 4 0 3 12 12 14  
8 Luctor et Emergo 8 3 3 2 12 15 14  
9 VOGIDO 7 3 2 2 11 11 7  
10 Columbia 5 3 1 1 10 7 4  
11 Robur et Velocitas 6 2 3 1 9 8 7  
12 SV Epe 5 2 2 1 8 13 9  
13 ATC '65 6 2 2 2 8 14 13  
14 Victoria '28 6 2 1 3 7 9 10  

Uitbalans

Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Columbia 8 4 1 3 13 15 13  
2 SDC '12 6 3 3 0 12 17 9  
3 Achilles '12 6 3 1 2 10 12 8  
4 Bon Boys 8 2 3 3 9 13 16  
5 TVC '28 5 2 1 2 7 11 12  
6 MVV '29 6 2 1 3 7 16 15  
7 Luctor et Emergo 6 1 4 1 7 11 14  
8 WSV 7 2 0 5 6 4 12  
9 ATC '65 7 2 0 5 6 8 17  
10 Overwetering 6 1 1 4 4 6 15  
11 Robur et Velocitas 7 1 1 5 4 9 16  
12 VOGIDO 6 0 3 3 3 8 15  
13 Victoria '28 6 0 3 3 3 5 16  
14 SV Epe 7 0 1 6 1 12 22  

Zondag 2e klasse J