Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Waterwijk 23 18 3 2 57 76 22  
2 BFC 22 15 3 4 48 84 34  
3 Altius 23 14 1 8 43 73 47  
4 FC Hilversum 22 13 3 6 42 60 28  
5 SC AH '78 22 12 2 8 38 44 39  
6 JOS Watergraafsmeer 23 10 5 8 35 40 32  
7 Buitenboys 23 11 1 11 34 67 39  
8 SV Olympia '25 22 9 4 9 31 54 51  
9 ASC Nieuwland 23 9 2 12 29 49 53  
10 Wartburgia 22 8 3 11 27 40 49  
11 NiTA osv 23 7 6 10 27 41 60  
12 Cobu Boys 23 6 2 15 20 39 88  
13 SV De Vecht 22 3 4 15 13 25 85  
14 SV De Meer 21 2 1 18 7 24 89  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
157
Totaal aantal doelpunten
716
Totaal aantal doelpunten (thuis)
366
Totaal aantal doelpunten (uit)
350
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,23
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Buitenboys - Meer De (8 - 0)
Hilversum FC - Cobu Boys (8 - 0)
Waterwijk - Vecht De (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Meer De - Olympia '25 (1 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Altius - Nieuwland ASC (5 - 6)
Meer De - Olympia '25 (1 - 10)



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC AH '782. Altius3. BFC4. Buitenboys5. Cobu Boys6. FC Hilversum7. JOS Watergraafsmeer8. SV De Meer9. ASC Nieuwland10. NiTA osv11. SV Olympia '2512. SV De Vecht13. Wartburgia14. Waterwijk
1. SC AH '78 26 mei12 mei2 - 01 - 10 - 51 - 04 - 01 - 01 - 22 - 11 - 128 apr3 - 2
2. Altius2 - 5 3 - 12 - 16 - 14 - 10 - 14 - 25 - 619 mei5 - 16 - 02 - 11 - 3
3. BFC7 - 05 - 1 3 - 16 - 41 - 41 - 18 - 27 - 14 - 16 - 17 - 11 - 319 mei
4. Buitenboys2 - 32 - 42 - 3 8 - 11 - 20 - 18 - 02 - 06 - 326 mei4 - 012 mei0 - 0
5. Cobu Boys2 - 30 - 61 - 719 mei 3 - 14 - 22 - 11 - 32 - 40 - 32 - 43 - 21 - 8
6. FC Hilversum0 - 13 - 226 mei1 - 28 - 0 3 - 328 apr1 - 01 - 11 - 15 - 10 - 112 mei
7. JOS Watergraafsmeer1 - 02 - 31 - 13 - 12 - 01 - 2 12 mei1 - 51 - 06 - 11 - 126 mei0 - 3
8. SV De Meer3 - 22 - 5 3 mei0 - 71 - 119 mei0 - 6 1 - 01 - 31 - 102 - 31 - 42 - 3
9. ASC Nieuwland3 - 12 - 20 - 22 - 52 - 02 - 319 mei4 - 0 2 - 21 - 56 - 02 - 11 - 3
10. NiTA osv1 - 33 - 11 - 52 - 412 mei0 - 62 - 126 mei5 - 4 2 - 31 - 11 - 10 - 0
11. SV Olympia '252 - 12 - 50 - 15 - 26 - 20 - 22 - 22 - 012 mei3 - 1 19 mei1 - 51 - 2
12. SV De Vecht1 - 812 mei1 - 10 - 63 - 60 - 40 - 23 - 226 mei3 - 428 apr 1 - 30 - 3
13. Wartburgia19 mei0 - 31 - 51 - 31 - 21 - 61 - 04 - 21 - 22 - 22 - 23 - 1 2 - 7
14. Waterwijk3 - 13 - 14 - 21 - 026 mei3 - 11 - 26 - 14 - 15 - 02 - 28 - 02 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie