Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Waterwijk 15 11 3 1 36 40 14  
2 BFC 15 10 2 3 32 54 23  
3 Altius 15 10 0 5 30 50 31  
4 SC AH '78 14 9 2 3 29 30 20  
5 FC Hilversum 14 8 2 4 26 40 16  
6 SV Olympia '25 14 5 4 5 19 27 23  
7 JOS Watergraafsmeer 14 5 4 5 19 24 21  
8 ASC Nieuwland 14 6 1 7 19 25 32  
9 Cobu Boys 14 5 2 7 17 26 43  
10 Buitenboys 14 5 1 8 16 29 20  
11 NiTA osv 15 4 4 7 16 25 36  
12 Wartburgia 14 4 2 8 14 22 33  
13 SV De Vecht 14 1 4 9 7 16 56  
14 SV De Meer 14 1 1 12 4 14 54  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
100
Totaal aantal doelpunten
422
Totaal aantal doelpunten (thuis)
220
Totaal aantal doelpunten (uit)
202
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,02
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Buitenboys - Meer De (8 - 0)
Hilversum FC - Cobu Boys (8 - 0)
Waterwijk - Vecht De (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Vecht De - AH '78 sc (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Altius - Nieuwland ASC (5 - 6)



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC AH '782. Altius3. BFC4. Buitenboys5. Cobu Boys6. FC Hilversum7. JOS Watergraafsmeer8. SV De Meer9. ASC Nieuwland10. NiTA osv11. SV Olympia '2512. SV De Vecht13. Wartburgia14. Waterwijk
1. SC AH '78 26 mei12 mei2 - 01 - 124 mrt1 - 04 - 014 apr10 mrt2 - 11 - 1 3 mrt3 - 2
2. Altius24 feb 3 - 12 - 1 7 apr4 - 121 apr4 - 25 - 619 mei31 mrt6 - 017 mrt1 - 3
3. BFC7 - 05 - 1 3 - 16 - 424 feb31 mrt8 - 27 - 14 - 121 apr17 mrt1 - 319 mei
4. Buitenboys2 - 324 mrt10 mrt  3 mrt1 - 20 - 18 - 02 - 0 7 apr26 mei14 apr12 mei0 - 0
5. Cobu Boys17 mrt0 - 614 apr19 mei 21 apr4 - 22 - 11 - 32 - 40 - 331 mrt3 - 224 feb
6. FC Hilversum0 - 114 apr26 mei17 mrt8 - 0 3 - 3 3 mrt1 - 031 mrt1 - 15 - 10 - 112 mei
7. JOS Watergraafsmeer1 - 02 - 31 - 13 - 124 mrt10 mrt 12 mei 3 mrt1 - 014 apr1 - 126 mei0 - 3
8. SV De Meer21 apr2 - 5 7 apr31 mrt1 - 119 mei0 - 6 1 - 024 feb17 mrt2 - 31 - 42 - 3
9. ASC Nieuwland3 - 110 mrt0 - 221 apr2 - 0 7 apr19 mei4 - 0 2 - 21 - 524 feb2 - 124 mrt
10. NiTA osv1 - 33 - 124 mrt2 - 412 mei0 - 62 - 126 mei17 mrt 2 - 31 - 114 apr0 - 0
11. SV Olympia '25 7 apr2 - 50 - 124 feb10 mrt0 - 22 - 22 - 012 mei3 - 1 19 mei24 mrt1 - 2
12. SV De Vecht1 - 812 mei1 - 10 - 63 - 60 - 4 7 apr24 mrt26 mei3 - 4 3 mrt 1 - 310 mrt
13. Wartburgia19 mei0 - 31 - 51 - 31 - 21 - 624 feb10 mrt31 mrt2 - 22 - 221 apr  7 apr
14. Waterwijk31 mrt3 - 14 - 21 - 026 mei3 - 117 mrt14 apr4 - 121 apr2 - 28 - 02 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie