Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Benschop 0 0 0 0 0 0 0  
2 DESTO 0 0 0 0 0 0 0  
3 DOSC 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Driebergen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Everstein 0 0 0 0 0 0 0  
6 Focus '07 0 0 0 0 0 0 0  
7 HSSC '61 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Jonathan 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Kockengen 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Lopik 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Maarssen 0 0 0 0 0 0 0  
12 OSM '75 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVM Maartensdijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 Voorwaarts U 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Benschop2. DESTO3. DOSC4. FC Driebergen5. SC Everstein6. Focus '077. HSSC '618. VV Jonathan9. VV Kockengen10. SV Lopik11. VV Maarssen12. OSM '7513. SVM Maartensdijk14. Voorwaarts U
1. VV Benschop  3 feb26 mei18 nov24 mrt30 sep28 okt 7 okt10 feb10 mrt14 apr 2 dec16 dec12 mei
2. DESTO23 sep 12 mei10 mrt16 dec14 apr 7 okt10 feb 7 apr28 okt26 mei24 mrt 2 dec18 nov
3. DOSC 9 dec25 nov 10 feb 7 okt21 apr 7 apr19 mei27 jan23 sep21 okt28 okt31 mrt10 mrt
4. FC Driebergen31 mrt 4 nov14 okt 27 jan17 mrt19 mei25 nov21 okt 9 dec21 apr17 feb 3 feb30 sep
5. SC Everstein21 okt19 mei17 feb14 apr 31 mrt 9 dec17 mrt25 nov21 apr 4 nov30 sep14 okt 3 feb
6. Focus '07 7 apr27 jan 2 dec28 okt18 nov 10 mrt23 sep 7 okt10 feb16 dec12 mei26 mei24 mrt
7. HSSC '6117 mrt17 feb30 sep16 dec26 mei 4 nov 31 mrt21 apr25 nov14 okt 3 feb21 okt14 apr
8. VV Jonathan17 feb14 okt16 dec12 mei28 okt 3 feb18 nov 10 mrt24 mrt30 sep26 mei14 apr 2 dec
9. VV Kockengen14 okt30 sep14 apr24 mrt12 mei17 feb 2 dec 4 nov 18 nov 3 feb16 dec17 mrt26 mei
10. SV Lopik 4 nov17 mrt 3 feb26 mei 2 dec14 okt12 mei21 okt31 mrt 17 feb14 apr30 sep16 dec
11. VV Maarssen27 jan 9 dec24 mrt 2 dec10 mrt19 mei10 feb 7 apr23 sep 7 okt 18 nov12 mei28 okt
12. OSM '7521 apr21 okt17 mrt 7 okt 7 apr25 nov23 sep 9 dec19 mei27 jan31 mrt  4 nov10 feb
13. SVM Maartensdijk19 mei21 apr18 nov23 sep10 feb 9 dec24 mrt27 jan28 okt 7 apr25 nov10 mrt  7 okt
14. Voorwaarts U25 nov31 mrt 4 nov 7 apr23 sep21 okt27 jan21 apr 9 dec19 mei17 mrt14 okt17 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie