Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Austerlitz 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Baarn 0 0 0 0 0 0 0  
3 Bunnik '73 0 0 0 0 0 0 0  
4 BZC '13 0 0 0 0 0 0 0  
5 Eemboys 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Eemnes 0 0 0 0 0 0 0  
7 FZO 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Hees 0 0 0 0 0 0 0  
9 OSO 0 0 0 0 0 0 0  
10 Patria 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV De Posthoorn 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SEC 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vliegdorp 't 0 0 0 0 0 0 0  
14 VOP 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Austerlitz2. SV Baarn3. Bunnik '734. BZC '135. Eemboys6. SV Eemnes7. FZO8. VV Hees9. OSO10. Patria11. VV De Posthoorn12. VV SEC13. Vliegdorp 't14. VOP
1. SV Austerlitz  7 okt30 sep26 mei 2 dec10 feb12 mei28 okt14 apr16 dec18 nov10 mrt24 mrt 3 feb
2. SV Baarn17 feb  3 feb16 dec26 mei10 mrt 2 dec18 nov30 sep14 apr12 mei24 mrt28 okt14 okt
3. Bunnik '73 7 apr23 sep  2 dec12 mei 7 okt24 mrt10 mrt16 dec26 mei28 okt10 feb18 nov27 jan
4. BZC '13 9 dec19 mei21 apr 28 okt27 jan10 mrt 7 apr21 okt31 mrt10 feb23 sep 7 okt25 nov
5. Eemboys21 apr 9 dec25 nov17 mrt 19 mei10 feb23 sep31 mrt 4 nov 7 okt27 jan 7 apr21 okt
6. SV Eemnes14 okt 4 nov17 feb14 apr16 dec 26 mei 2 dec 3 feb17 mrt24 mrt18 nov12 mei30 sep
7. FZO25 nov21 apr21 okt 4 nov14 okt 9 dec 27 jan17 mrt17 feb 7 apr19 mei23 sep31 mrt
8. VV Hees17 mrt31 mrt 4 nov30 sep 3 feb21 apr14 apr 14 okt21 okt16 dec25 nov26 mei17 feb
9. OSO27 jan 7 apr19 mei24 mrt18 nov23 sep28 okt10 feb 12 mei 2 dec 7 okt10 mrt 9 dec
10. Patria19 mei27 jan 9 dec18 nov10 mrt28 okt 7 okt24 mrt25 nov 23 sep 7 apr10 feb21 apr
11. VV De Posthoorn31 mrt25 nov17 mrt14 okt17 feb21 okt30 sep19 mei21 apr 3 feb  9 dec27 jan 4 nov
12. VV SEC 4 nov21 okt14 okt 3 feb14 apr31 mrt16 dec12 mei17 feb30 sep26 mei  2 dec17 mrt
13. Vliegdorp 't21 okt17 mrt31 mrt17 feb30 sep25 nov 3 feb 9 dec 4 nov14 okt14 apr21 apr 19 mei
14. VOP23 sep10 feb14 apr12 mei24 mrt 7 apr18 nov 7 okt26 mei 2 dec10 mrt28 okt16 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie