Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SCH '44 4 4 0 0 12 18 5  
2 SO Soest 4 4 0 0 12 15 2  
3 SV NVC 4 4 0 0 12 15 3  
4 Kampong 4 3 0 1 9 6 5  
5 Vriendenschaar 3 2 0 1 6 6 1  
6 SV Nieuw Utrecht 3 1 1 1 4 4 7  
7 Elinkwijk 4 1 1 2 4 4 6  
8 FC Weesp 4 1 1 2 4 6 9  
9 FC Abcoude 4 1 0 3 3 7 7  
10 RKSV DCG 4 0 3 1 3 5 6  
11 VVIJ 4 1 0 3 3 3 10  
12 PVCV 4 1 0 3 3 3 17  
13 PVC 4 0 1 3 1 5 10  
14 VV Hooglanderveen 4 0 1 3 1 3 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
100
Totaal aantal doelpunten (thuis)
50
Totaal aantal doelpunten (uit)
50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,85
Grootste overwinning (thuis) 
NVC - PVCV (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
PVCV - SCH '44 (1 - 6)
Hooglanderveen - SO Soest (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
NVC - PVCV (8 - 1)



Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Abcoude2. RKSV DCG3. Elinkwijk4. VV Hooglanderveen5. Kampong6. SV Nieuw Utrecht7. SV NVC8. PVC9. PVCV10. SCH '4411. SO Soest12. Vriendenschaar13. VVIJ14. FC Weesp
1. FC Abcoude 27 mei19 nov29 okt25 mrt11 mrt1 - 228 jan 8 apr1 - 2 3 dec13 mei17 dec11 feb
2. RKSV DCG10 dec 11 feb1 - 10 - 125 mrt29 okt22 apr20 mei28 jan19 nov11 mrt26 nov 8 apr
3. Elinkwijk 1 apr2 - 2 15 apr 4 feb10 dec26 nov20 mei22 okt18 mrt18 feb1 - 0 5 nov22 apr
4. VV Hooglanderveen18 mrt 4 feb28 jan 2 - 320 mei22 okt 5 nov 1 apr26 nov0 - 518 feb22 apr10 dec
5. Kampong22 okt18 feb2 - 0 8 apr 28 jan10 dec 1 apr26 nov22 apr 5 nov0 - 318 mrt20 mei
6. SV Nieuw Utrecht 5 nov22 okt27 mei17 dec15 apr 22 apr18 feb18 mrt 1 apr0 - 4 4 feb2 - 126 nov
7. SV NVC18 feb18 mrt13 mei25 mrt27 mei 3 dec 2 - 18 - 1 5 nov15 apr17 dec 4 feb19 nov
8. PVC15 apr 3 dec17 dec11 mrt19 nov2 - 2 8 apr 0 - 111 feb13 mei25 mrt27 mei29 okt
9. PVCV0 - 317 dec25 mrt19 nov13 mei29 okt11 feb 4 feb 1 - 627 mei 3 dec15 apr11 mrt
10. SCH '44 4 feb15 apr29 okt13 mei 3 dec19 nov11 mrt5 - 218 feb 17 dec27 mei5 - 125 mrt
11. SO Soest22 apr 1 apr2 - 111 feb11 mrt 8 apr28 jan26 nov10 dec20 mei 29 okt22 okt4 - 1
12. Vriendenschaar26 nov 5 nov 8 apr3 - 011 feb24 sep20 mei22 okt22 apr10 dec18 mrt  1 apr28 jan
13. VVIJ20 mei13 mei11 mrt 3 dec29 okt11 feb0 - 310 dec28 jan 8 apr25 mrt19 nov 1 - 0
14. FC Weesp3 - 22 - 2 3 dec27 mei17 dec13 mei 1 apr18 mrt 5 nov22 okt 4 feb15 apr18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie