Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Quick 1890 AFC 4 4 0 0 12 14 3  
2 APWC 4 3 1 0 10 16 8  
3 FC Jeugd 4 3 0 1 9 8 8  
4 VVZA 4 2 2 0 8 14 8  
5 Wasmeer 4 2 1 1 7 13 8  
6 MSV '19 4 2 0 2 6 7 3  
7 RODA '46 4 2 0 2 6 3 6  
8 AS '80 4 1 2 1 5 7 6  
9 Saestum 3 1 1 1 4 10 7  
10 Nederhorst 3 1 0 2 3 5 7  
11 Waterwijk 4 1 0 3 3 6 19  
12 Vreeswijk 4 0 2 2 2 8 14  
13 Zwaluwen Utrecht 1911 4 0 1 3 1 9 14  
14 Sporting '70 4 0 0 4 0 2 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
122
Totaal aantal doelpunten (thuis)
69
Totaal aantal doelpunten (uit)
53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,52
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,96
Grootste overwinning (thuis) 
Quick 1890 AFC - Waterwijk (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Waterwijk - APWC (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
APWC - Zwaluwen Utrecht 1911 (5 - 3)
Wasmeer - Vreeswijk (4 - 4)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. AS '803. FC Jeugd4. MSV '195. Nederhorst6. Quick 1890 AFC7. RODA '468. Saestum9. Sporting '7010. Vreeswijk11. VVZA12. Wasmeer13. Waterwijk14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. APWC  4 feb27 mei17 dec 5 nov22 okt 3 dec18 mrt4 - 213 mei 1 apr15 apr18 feb5 - 3
2. AS '802 - 2 11 feb11 mrt10 dec20 mei2 - 026 nov 1 apr 8 apr28 jan29 okt22 okt22 apr
3. FC Jeugd10 dec3 - 2 1 - 0 1 apr26 nov28 jan 5 nov 4 feb20 mei22 okt18 feb22 apr18 mrt
4. MSV '1920 mei 5 nov 8 apr 26 nov22 apr1 - 2 1 apr18 feb28 jan10 dec3 - 018 mrt22 okt
5. Nederhorst11 mrt27 mei19 nov13 mei 1 - 225 mrt 4 feb17 dec29 okt11 feb 3 dec15 apr4 - 2
6. Quick 1890 AFC25 mrt17 dec13 mei 3 dec18 feb 29 okt3 - 115 apr19 nov11 mrt27 mei7 - 0 4 feb
7. RODA '4622 apr18 feb15 apr 4 feb22 okt18 mrt 20 mei1 - 010 dec26 nov0 - 3 5 nov 1 apr
8. Saestum29 okt13 mei11 mrt19 nov24 sep11 feb17 dec  3 dec6 - 1 8 apr25 mrt27 mei15 apr
9. Sporting '70 8 apr19 nov0 - 30 - 320 mei28 jan11 feb22 apr 25 mrt29 okt11 mrt26 nov10 dec
10. Vreeswijk26 nov1 - 117 dec15 apr18 mrt 1 apr27 mei18 feb22 okt 22 apr 4 feb2 - 3 5 nov
11. VVZA19 nov15 apr25 mrt27 mei3 - 0 5 nov13 mei3 - 318 mrt 3 dec 17 dec 4 feb18 feb
12. Wasmeer28 jan18 mrt6 - 111 feb22 apr10 dec 8 apr22 okt 5 nov4 - 420 mei  1 apr26 nov
13. Waterwijk1 - 525 mrt 3 dec29 okt28 jan 8 apr11 mrt10 dec13 mei11 feb2 - 519 nov 20 mei
14. Zwaluwen Utrecht 191111 feb 3 dec29 okt25 mrt 8 apr1 - 219 nov28 jan27 mei11 mrt3 - 313 mei17 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie