Zondag 3e klasse D

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2017/2018).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2017/2018
of bekijk de Zondag 3e klasse D in het huidige seizoen (2018/2019).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Quick 1890 AFC 24 18 3 3 57 66 25  
2 APWC 24 15 3 6 48 75 43  
3 Saestum 24 14 2 8 44 84 56  
4 Zwaluwen Utrecht 1911 24 12 6 6 42 75 49  
5 VVZA 24 11 7 6 40 67 46  
6 FC Jeugd 24 10 9 5 39 53 50  
7 MSV '19 24 11 5 8 38 55 41  
8 Nederhorst 24 11 1 12 34 66 57  
9 Wasmeer 24 7 6 11 27 42 59  
10 RODA '46 24 7 5 12 26 29 47  
11 Sporting '70 24 5 6 13 21 35 58  
12 Waterwijk 24 3 2 19 11 39 100  
13 Vreeswijk 24 1 7 16 10 35 90  

Promotie/degradatieregeling

Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
721
Totaal aantal doelpunten (thuis)
375
Totaal aantal doelpunten (uit)
346
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,22
Grootste overwinning (thuis) 
Nederhorst - Vreeswijk (11 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Waterwijk - Zwaluwen Utrecht 1911 (1 - 12)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Waterwijk - Zwaluwen Utrecht 1911 (1 - 12)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. FC Jeugd3. MSV '194. Nederhorst5. Quick 1890 AFC6. RODA '467. Saestum8. Sporting '709. Vreeswijk10. VVZA11. Wasmeer12. Waterwijk13. Zwaluwen Utrecht 1911
1. APWC 3 - 33 - 11 - 43 - 10 - 15 - 24 - 26 - 11 - 46 - 05 - 15 - 3
2. FC Jeugd0 - 0 1 - 04 - 00 - 14 - 31 - 81 - 12 - 22 - 25 - 13 - 12 - 1
3. MSV '193 - 32 - 2 1 - 01 - 11 - 22 - 13 - 03 - 31 - 43 - 04 - 11 - 3
4. Nederhorst1 - 64 - 13 - 4 1 - 24 - 12 - 51 - 211 - 16 - 10 - 14 - 14 - 2
5. Quick 1890 AFC6 - 11 - 31 - 06 - 2 0 - 03 - 12 - 23 - 01 - 05 - 17 - 01 - 3
6. RODA '460 - 43 - 33 - 23 - 40 - 1 0 - 21 - 02 - 00 - 00 - 30 - 12 - 1
7. Saestum2 - 32 - 43 - 56 - 10 - 34 - 1 5 - 46 - 12 - 13 - 18 - 21 - 3
8. Sporting '702 - 50 - 30 - 32 - 40 - 21 - 15 - 6 2 - 10 - 32 - 13 - 20 - 0
9. Vreeswijk0 - 12 - 20 - 60 - 40 - 43 - 22 - 51 - 1 0 - 43 - 32 - 32 - 3
10. VVZA2 - 11 - 12 - 33 - 02 - 32 - 33 - 32 - 05 - 2 2 - 27 - 34 - 4
11. Wasmeer2 - 16 - 11 - 12 - 01 - 51 - 00 - 31 - 14 - 43 - 5 3 - 21 - 1
12. Waterwijk1 - 52 - 31 - 40 - 43 - 51 - 11 - 32 - 43 - 32 - 52 - 1 1 - 12
13. Zwaluwen Utrecht 19111 - 34 - 23 - 12 - 21 - 25 - 03 - 34 - 15 - 23 - 34 - 34 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie