Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Achterveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 Allen Weerbaar 0 0 0 0 0 0 0  
3 Amsvorde 0 0 0 0 0 0 0  
4 Ankaraspor 0 0 0 0 0 0 0  
5 ASV '65 0 0 0 0 0 0 0  
6 Fortius 0 0 0 0 0 0 0  
7 Forza Almere 0 0 0 0 0 0 0  
8 GeuzenMiddenmeer 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV 's-Graveland 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Real Sranang 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sporting Almere 0 0 0 0 0 0 0  
12 TOG 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Achterveld2. Allen Weerbaar3. Amsvorde4. Ankaraspor5. ASV '656. Fortius7. Forza Almere8. GeuzenMiddenmeer9. SV 's-Graveland10. SV Real Sranang11. Sporting Almere12. TOG
1. SV Achterveld 10 dec20 mei 4 mrt29 okt 8 apr15 okt 5 nov18 mrt26 nov22 apr24 sep
2. Allen Weerbaar27 mei  4 mrt19 nov15 apr15 okt13 mei25 mrt 1 okt11 mrt22 okt 3 dec
3. Amsvorde 3 dec 8 okt  1 okt27 mei19 nov25 mrt11 mrt15 apr22 okt25 feb13 mei
4. Ankaraspor 8 okt22 apr 8 apr  3 dec24 sep11 mrt22 okt26 nov 5 nov27 mei25 feb
5. ASV '6511 mrt24 sep10 dec20 mei 26 nov22 okt25 feb22 apr 8 apr 5 nov 8 okt
6. Fortius 1 okt25 feb22 apr15 apr25 mrt  3 dec27 mei 5 nov 8 okt11 mrt22 okt
7. Forza Almere25 feb 5 nov26 nov29 okt18 mrt20 mei  8 okt10 dec22 apr24 sep 8 apr
8. GeuzenMiddenmeer13 mei26 nov29 okt18 mrt15 okt10 dec 4 mrt 20 mei24 sep 8 apr19 nov
9. SV 's-Graveland22 okt 8 apr24 sep25 mrt19 nov13 mei27 mei 3 dec 25 feb 8 okt11 mrt
10. SV Real Sranang25 mrt29 okt18 mrt13 mei 1 okt 4 mrt19 nov15 apr15 okt  3 dec27 mei
11. Sporting Almere19 nov18 mrt15 okt10 dec13 mei29 okt15 apr 1 okt 4 mrt20 mei 25 mrt
12. TOG15 apr20 mei 5 nov15 okt 4 mrt18 mrt 1 okt22 apr29 okt10 dec26 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie