Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Zeist 14 11 1 2 34 43 15  
2 VV HDS 13 10 3 0 33 42 10  
3 VV De Dreef 12 7 2 3 23 31 22  
4 DWSV 13 6 2 5 20 33 31  
5 UVV 12 5 2 5 17 32 19  
6 VV Schalkwijk 12 4 5 3 17 23 20  
7 SV Aurora 11 4 3 4 15 25 23  
8 VV 't Goy 12 4 3 5 15 23 29  
9 VEP 13 5 0 8 15 20 37  
10 Rivierwijkers 14 3 4 7 13 24 37  
11 Domstad Majella 14 3 2 9 11 17 36  
12 VSC 13 2 3 8 9 16 31  
13 SV Odijk 11 2 2 7 8 12 31  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
341
Totaal aantal doelpunten (thuis)
182
Totaal aantal doelpunten (uit)
159
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,94
Grootste overwinning (thuis) 
UVV - Odijk (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Odijk - HDS (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Dreef De VV - Rivierwijkers (5 - 4)
Goy 't - UVV (5 - 4)
Odijk - HDS (1 - 8)
Rivierwijkers - DWSV (6 - 3)



Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Aurora2. Domstad Majella3. VV De Dreef4. DWSV5. VV 't Goy6. VV HDS7. SV Odijk8. Rivierwijkers9. VV Schalkwijk10. UVV11. VEP12. VSC13. SV Zeist
1. SV Aurora 5 - 0 4 mrt3 - 315 apr0 - 51 - 113 mei27 mei 8 apr25 mrt17 dec11 mrt
2. Domstad Majella22 apr 0 - 2 8 apr25 feb0 - 220 mei0 - 10 - 20 - 211 mrt3 - 11 - 6
3. VV De Dreef 1 apr1 - 1 20 mei4 - 122 apr26 nov5 - 418 mrt25 feb4 - 03 - 1 8 apr
4. DWSV18 mrt6 - 23 - 5 2 - 00 - 44 - 13 - 12 - 0 1 apr15 apr0 - 027 mei
5. VV 't Goy3 - 227 mei25 mrt 4 mrt 2 - 2 8 apr2 - 217 dec5 - 413 mei1 - 11 - 3
6. VV HDS1 - 115 apr5 - 225 mrt3 - 0 18 feb2 - 11 - 111 mrt27 mei5 - 013 mei
7. SV Odijk0 - 10 - 113 mei11 mrt1 - 31 - 8 27 mei15 apr11 feb4 - 125 mrt0 - 3
8. Rivierwijkers0 - 5 1 apr11 mrt6 - 322 apr20 mei25 feb 3 - 30 - 01 - 23 - 11 - 5
9. VV Schalkwijk25 feb13 mei1 - 12 - 120 mei 8 apr1 - 125 mrt 3 - 35 - 211 mrt0 - 2
10. UVV1 - 218 mrt27 mei6 - 02 - 30 - 18 - 015 apr3 - 1 3 - 113 mei25 mrt
11. VEP4 - 22 - 42 - 01 - 63 - 225 feb22 apr18 mrt 1 apr20 mei  8 apr0 - 2
12. VSC20 mei3 - 33 - 122 apr 1 apr18 mrt0 - 35 - 01 - 4 4 mrt0 - 2 15 apr
13. SV Zeist5 - 33 - 21 - 325 feb18 mrt2 - 3 1 apr1 - 122 apr3 - 04 - 03 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie