Nacompetitie district west 1, zondag

1e klasse - 2e klasse

Ronde 1

 
VV Assendelft - VV Hooglanderveen 2 - 1
Spartanen - SO Soest 3 - 0
Kampong - VV De Zouaven 1 - 3
 
SV Hillegom - Kolping Boys 5 - 2

Ronde 2

 
VV Assendelft - VV De Zouaven 1 - 1
 
SV Hillegom - Spartanen  

2e klasse - 3e klasse

Ronde 1

 
VVW - Meervogels '31 1 - 0
Texel '94 - Vitesse '22 6 - 4
VSV - SC Spirit '30 3 - 4
ZAP - RKAV Volendam 3 - 2
APWC - ZSGOWMS 2 - 0
RKSV DCG - vv Schoten 1 - 2
 
RKSV RODA '23 - Saestum 3 - 2
PVCV - Zwaluwen Utrecht 1911 3 - 3

Ronde 2

 
SC Spirit '30 - VVW 3 - 0
vv Schoten - RKSV RODA '23 1 - 2
PVCV - APWC 4 - 0
Texel '94 - ZAP 1 - 2

Ronde 3

 
VVW - vv Schoten 1 - 4
APWC - Texel '94 3 - 1

Ronde 4

 
vv Schoten - APWC  

Beslissingswedstrijd 2e periode 3B

Ronde 2

 
RKAV Volendam - VVW 0 - 1

3e klasse - 4e klasse

Ronde 1

 
SV United-DAVO - NFC 0 - 3
WSV '30 - Always Forward 3 - 2
Hauwert 65 - HSV Sport 1889 4 - 2
De Valken - Ilpendam 1 - 0
SC Dynamo - VV Knollendam 4 - 1
SV De Rijp - VV SRC 3 - 1
JVC - VV Schagen 2 - 0
Zeevogels - VV Bergen 0 - 4
VV Succes - Hugo Boys 1 - 3
VV Zwanenburg - VVA/Spartaan 2 - 0
Waterwijk - Allen Weerbaar 2 - 1
SV Zeist - GeuzenMiddenmeer 2 - 4
SV Wijk aan Zee - IVV 0 - 7
Vreeswijk - UVV 2 - 4
FC Ankaraspor - VV 't Goy 2 - 4
AVV Swift - DSS 1 - 1

Ronde 2

 
IVV - DSS 4 - 1
NFC - VV Zwanenburg 0 - 4
SC Dynamo - WSV '30 3 - 1
JVC - Hugo Boys 2 - 6
Hauwert 65 - De Valken 2 - 1
VV Bergen - SV De Rijp 3 - 0
Waterwijk - VV 't Goy 3 - 1
UVV - GeuzenMiddenmeer 1 - 0

Ronde 3

 
Waterwijk - UVV 2 - 2
Hauwert 65 - SC Dynamo 3 - 1
Hugo Boys - VV Bergen 2 - 0
VV Zwanenburg - IVV 2 - 3

Ronde 4

 
VV Bergen - SC Dynamo 3 - 1
Waterwijk - VV Zwanenburg 1 - 4

Ronde 5

 
Waterwijk - SC Dynamo  

4e klasse - 5e klasse

Ronde 1

 
SV Graftdijk - HFC Heemstede 1 - 3

Ronde 2

 
ASV '65 - SV Odijk 10 - 4
 
SV BSM - VV Callantsoog 5 - 0
ZVV Zaandijk - VV Wiron 5 - 1
SV 's-Graveland - VV Berkhout 2 - 0
Duinrand S - SV ZDH 4 - 1
VV Dirkshorn - Sporting Andijk 1 - 0
SV Sporting S - VV ALC 3 - 1
VV Nieuwe Niedorp - SDOB 0 - 2
Alcmaria Victrix - HFC Heemstede 1 - 0
Geinburgia - ASC Germaan/De Eland 2 - 4
Rivierwijkers - VV Kismet 9 - 1
TABA afc - SV DIO 3 - 1