Nacompetitie district zuid 1, zondag

1e klasse - 2e klasse

Ronde 1

 
EFC - Madese Boys 3 - 5
FC Tilburg - SC Kruisland 3 - 1
VV Gestel - FC Eindhoven AV 3 - 1
Sarto - SV Someren 3 - 2

Ronde 2

 
FC Tilburg - Sarto 5 - 0
VV Gestel - Madese Boys 1 - 5

Ronde 3

 
FC Tilburg - Madese Boys 1 - 1

2e klasse - 3e klasse

Ronde 1

 
VV DESK - VV Philippine 3 - 5
Unitas '30 - RBC 5 - 5
MOC '17 - SVSSS 1 - 5
SC Gastel - VV TSC 1 - 3
Reusel Sport - BMC 0 - 1
Wilhelmina Boys - Bladella 2 - 3
SV Avanti '31 - Braakhuizen 0 - 1
NWC - FC Engelen 0 - 2

Ronde 2

 
Bladella - BMC 2 - 0
Unitas '30 (WNS) - VV TSC 1 - 1
SVSSS - VV Philippine 6 - 0
FC Engelen - Braakhuizen 1 - 3

Ronde 3

 
Braakhuizen - Bladella 0 - 2
Unitas '30 - SVSSS 8 - 0

Ronde 4

 
SVSSS - Braakhuizen 1 - 2

3e klasse - 4e klasse

Ronde 1

 
VV BES - FC Cranendonck 2 - 3
EMK - VV Alem 2 - 2
VV Steen - SV Sprundel 1 - 0
SV Reeshof - DIA 3 - 1
SAB - RFC 3 - 2
GSBW - Jong Brabant 6 - 5
VV Breskens - NSV 2 - 1
VV Hoogeloon - VV Acht 1 - 1
RKSV Schijndel - VV DSC 3 - 1

Ronde 2

 
DVG - VV Acht 1 - 2
VV SCR - VV SBC 0 - 1
ODIO - SAB 3 - 5
VV Vessem - RKSV Schijndel 2 - 6
VV Hontenisse (WNS) - VV Steen 2 - 2
VVR - VV Breskens 3 - 2
SC Hoge Vucht - GSBW 3 - 2
VV Waspik - SV Reeshof 6 - 1
VV Nieuwkuijk - VV Alem 3 - 2
TSV Gudok - FC Cranendonck 3 - 1

Ronde 3

 
SAB - VV Waspik 1 - 0
SC Hoge Vucht - VV Nieuwkuijk 0 - 6
VVR - VV Hontenisse 4 - 0
TSV Gudok - VV SBC 1 - 5
RKSV Schijndel - VV Acht 2 - 0

4e klasse - 5e klasse

Ronde 1

 
WVV '67 - VV Biervliet 3 - 0
VIVOO - Hulsterloo 1 - 1
BSC - NVS 4 - 3
Boeimeer - HSC '28 2 - 1
VCW - GSC/ODS 1 - 3
GESTA - PCP 7 - 0
VV Hedel - VV Berkdijk 4 - 0
EDN '56 - WSJ 2 - 3
SV MEC '07 - VV Jan van Arckel 4 - 4
VV Riethoven - SDO '39 1 - 1
Pusphaira - Sterksel 0 - 2
ASV '33 - Milheezer Boys 1 - 3
RKVV Keldonk - RKGSV 0 - 0
DOSKO '32 - Olympia Boys 0 - 3
SV Buren - VV Ravenstein 4 - 2
HHC '09 - Gloria UC 1 - 1
 
Hulsterloo - VIVOO 4 - 3
VV Biervliet - WVV '67 3 - 1
NVS - BSC 1 - 3
PCP - GESTA 1 - 3
HSC '28 - Boeimeer 3 - 2
GSC/ODS - VCW 1 - 2
WSJ - EDN '56 2 - 2
Gloria UC - HHC '09 0 - 3
VV Jan van Arckel - SV MEC '07 0 - 0
VV Ravenstein - SV Buren 2 - 1
Sterksel - Pusphaira 2 - 0
SDO '39 - VV Riethoven 3 - 2
Milheezer Boys - ASV '33 2 - 3
RKGSV - RKVV Keldonk 4 - 1
Olympia Boys - DOSKO '32 2 - 2
VV Berkdijk - VV Hedel 4 - 2

Beslissingswedstrijd 1e periode 5D

Ronde 2

 
OSC '45 - VV Ravenstein 0 - 3