Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Wijnandia 11 11 0 0 33 35 7  
2 RKHBS 11 8 1 2 25 26 13  
3 Voerendaal 10 8 0 2 24 38 5  
4 KVC Oranje 10 7 2 1 23 29 12  
5 Kakertse Boys 10 5 1 4 16 22 19  
6 VV WDZ 9 4 3 2 15 19 10  
7 Rood Groen LVC '01 10 4 0 6 12 11 19  
8 Zwart Wit '19 10 3 2 5 11 17 22  
9 Vaesrade 8 3 1 4 10 12 12  
10 Passart-VKC 10 3 1 6 10 11 33  
11 SV Geuldal 11 2 2 7 8 15 22  
12 SV Brunssum 11 2 1 8 7 13 33  
13 Sylvia 8 1 0 7 3 9 29  
14 RKTSV 9 1 0 8 3 7 28  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
69
Totaal aantal doelpunten
264
Totaal aantal doelpunten (thuis)
149
Totaal aantal doelpunten (uit)
115
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,83
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,67
Grootste overwinning (thuis) 
Wijnandia - Passart-VKC (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Passart-VKC - Voerendaal (0 - 6)
RKTSV - Voerendaal (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Wijnandia - Passart-VKC (10 - 0)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Brunssum2. SV Geuldal3. Kakertse Boys4. KVC Oranje5. Passart-VKC6. RKHBS7. RKTSV8. Rood Groen LVC '019. Sylvia10. Vaesrade11. Voerendaal12. VV WDZ13. Wijnandia14. Zwart Wit '19
1. SV Brunssum 1 - 52 - 14 - 325 mrt1 - 40 - 227 mei28 jan11 mrt 8 apr13 mei25 feb1 - 4
2. SV Geuldal22 apr 20 mei25 feb11 mrt1 - 228 jan 1 apr4 - 1 8 apr10 dec1 - 40 - 11 - 1
3. Kakertse Boys 4 feb0 - 0 13 mei 3 dec3 - 111 mrt15 apr5 - 02 - 1 4 mrt27 mei25 mrt5 - 2
4. KVC Oranje18 mrt4 - 12 - 0 4 - 022 apr4 - 1 3 feb2 - 020 mei 1 apr 4 mrt10 dec27 jan
5. Passart-VKC2 - 21 - 022 apr 8 apr 18 mrt10 dec 4 mrt 1 apr28 jan0 - 60 - 320 mei3 - 1
6. RKHBS20 mei25 mrt 8 apr2 - 24 - 2 3 - 013 mei10 dec25 feb28 jan3 - 20 - 111 mrt
7. RKTSV 4 mrt15 apr1 - 325 mrt27 mei 4 feb 18 mrt2 - 4 3 dec0 - 617 dec0 - 113 mei
8. Rood Groen LVC '0110 dec4 - 128 jan1 - 42 - 01 - 31 - 0 22 apr25 mrt20 mei11 mrt 8 apr25 feb
9. Sylvia15 apr13 mei25 feb11 mrt1 - 327 mei 8 apr 3 dec 12 nov0 - 525 mrt2 - 417 dec
10. Vaesrade1 - 03 - 1 1 apr17 dec15 apr0 - 222 apr6 - 0 4 mrt 18 mrt 4 feb0 - 427 mei
11. Voerendaal6 - 027 mei6 - 02 - 313 mei15 apr25 feb1 - 0 4 feb2 - 0  3 dec11 mrt25 mrt
12. VV WDZ3 - 118 mrt10 dec1 - 125 feb 1 apr20 mei0 - 14 - 11 - 122 apr 28 jan 8 apr
13. Wijnandia2 - 1 4 feb4 - 327 mei10 - 0 4 mrt 1 apr2 - 018 mrt13 mei2 - 115 apr 4 - 0
14. Zwart Wit '19 1 apr 4 mrt18 mrt15 apr 4 feb0 - 26 - 12 - 120 mei10 dec0 - 31 - 122 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie