Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 UVS 16 16 0 0 48 79 2  
2 Jong Reiger Boys 16 13 1 2 40 50 12  
3 DZS 16 8 4 4 28 36 28  
4 Foreholte 16 8 3 5 27 28 23  
5 SV Hoofddorp 15 7 1 7 22 33 21  
6 Quick Boys 16 6 3 7 21 36 34  
7 FC Purmerend 15 5 2 8 17 26 39  
8 Lugdunum 15 5 0 10 15 25 46  
9 Jong SV Kadoelen 9 3 0 6 9 21 39  
10 Ter Leede 14 2 0 12 6 13 71  
11 Jong DVVA 16 1 2 13 5 16 48  
12 FC Oegstgeest 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):

Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
363
Totaal aantal doelpunten (thuis)
196
Totaal aantal doelpunten (uit)
167
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,04
Grootste overwinning (thuis) 
UVS - Lugdunum (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Ter Leede - UVS (0 - 13)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Ter Leede - UVS (0 - 13)



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Jong DVVA2. DZS3. Foreholte4. SV Hoofddorp5. Jong SV Kadoelen6. Lugdunum7. FC Oegstgeest8. FC Purmerend9. Quick Boys10. Jong Reiger Boys11. Ter Leede12. UVS
1. Jong DVVA 0 - 4 0 - 0 9 feb0 - 2 2 - 45 - 40 - 12 - 30 - 8
2. DZS  1 - 14 - 24 - 011 mei 3 - 12 - 20 - 05 - 10 - 1
3. Foreholte3 - 01 - 1 3 - 011 mei4 - 0 1 - 03 - 30 - 1 0 - 2
4. SV Hoofddorp2 - 11 - 2 4 mei 16 mrt0 - 1 4 - 11 - 20 - 34 - 0 
5. Jong SV Kadoelen5 - 1 6 apr3 - 40 - 7  9 mrt  4 mei 1 - 56 - 11 - 7
6. Lugdunum2 - 11 - 30 - 21 - 49 - 2   1 - 3 4 mei5 - 10 - 4
7. FC Oegstgeest            
8. FC Purmerend2 - 23 - 21 - 02 - 327 okt5 - 1  2 - 20 - 44 - 111 mei
9. Quick Boys3 - 12 - 31 - 211 mei1 - 3  4 - 0 0 - 35 - 00 - 4
10. Jong Reiger Boys4 - 17 - 25 - 0 23 mrt5 - 0 4 - 04 - 0 11 mei0 - 4
11. Ter Leede 4 mei 1 - 40 - 513 apr3 - 2  9 feb0 - 42 - 4 0 - 13
12. UVS1 - 05 - 04 - 01 - 0 9 - 0 6 - 1 4 mei2 - 08 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie