Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Antibarbari 21 17 1 3 52 79 19  
2 VV Hontenisse 22 16 3 3 51 81 33  
3 BSC 22 10 5 7 35 31 37  
4 RKDEO 21 10 2 9 32 46 30  
5 VV Gilze 22 9 5 8 32 46 47  
6 Floreant BGC 21 8 5 8 29 44 46  
7 SC Gastel 21 7 6 8 27 36 48  
8 VV Baronie 21 7 5 9 26 32 48  
9 VV Schijf 20 7 2 11 23 32 40  
10 Olympia (G) 21 6 3 12 21 24 45  
11 RVC '33 21 4 3 14 15 25 42  
12 VIVOO 19 3 4 12 13 22 63  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):

Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
126
Totaal aantal doelpunten
498
Totaal aantal doelpunten (thuis)
299
Totaal aantal doelpunten (uit)
199
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,95
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,58
Grootste overwinning (thuis) 
Antibarbari - Gastel SC (11 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Gilze - Antibarbari (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Antibarbari - Gastel SC (11 - 0)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Antibarbari2. VV Baronie3. BSC4. Floreant BGC5. SC Gastel6. VV Gilze7. VV Hontenisse8. Olympia (G)9. RKDEO10. RVC '3311. VV Schijf12. VIVOO
1. Antibarbari 1 - 25 - 14 - 111 - 06 - 14 - 37 - 03 - 24 - 03 - 06 - 0
2. VV Baronie0 - 2 1 - 24 - 42 - 33 - 30 - 31 - 01 - 42 - 12 - 13 - 0
3. BSC2 - 10 - 2 1 - 02 - 20 - 21 - 11 - 03 - 31 - 02 - 10 - 0
4. Floreant BGC0 - 21 - 22 - 1 2 - 42 - 22 - 42 - 22 - 02 - 14 - 25 - 1
5. SC Gastel1 - 31 - 10 - 22 - 2 4 - 12 - 00 - 01 - 00 - 23 - 02 - 3
6. VV Gilze1 - 64 - 01 - 11 - 42 - 2 0 - 25 - 14 - 33 - 02 - 04 - 1
7. VV Hontenisse3 - 36 - 05 - 25 - 16 - 15 - 3 6 - 12 - 54 - 15 - 19 - 0
8. Olympia (G)1 - 010 mrt6 - 11 - 21 - 31 - 03 - 4 0 - 42 - 41 - 02 - 0
9. RKDEO1 - 34 - 10 - 14 - 13 - 10 - 10 - 10 - 0 3 - 03 - 03 - 1
10. RVC '330 - 22 - 21 - 30 - 210 mrt1 - 11 - 20 - 10 - 1 4 - 36 - 2
11. VV Schijf0 - 34 - 13 - 010 mrt2 - 24 - 01 - 13 - 14 - 31 - 0  2 dec
12. VIVOO 9 dec2 - 21 - 43 - 33 - 21 - 51 - 42 - 011 nov1 - 10 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie