Zondag 2e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 UDI '19 20 19 1 0 58 79 12  
2 OVCS 20 13 1 6 40 35 29  
3 VV OJC Rosmalen 20 12 3 5 39 49 18  
4 SSS '18 20 12 3 5 39 44 23  
5 Beerse Boys 19 9 3 7 30 50 35  
6 Rood Wit '62 19 7 6 6 27 39 31  
7 SVSSS 18 6 5 7 23 36 47  
8 SVC 2000 20 6 5 9 23 29 36  
9 SV Leveroy 18 6 1 11 19 23 47  
10 VV Baardwijk 19 4 5 10 17 19 36  
11 DAW Schaijk 20 1 4 15 7 13 56  
12 Nemelaer 19 1 3 15 6 20 66  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):

Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
116
Totaal aantal doelpunten
436
Totaal aantal doelpunten (thuis)
241
Totaal aantal doelpunten (uit)
195
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,76
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
 
Beerse Boys - DAW (7 - 0)
UDI '19 - Nemelaer (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Nemelaer - Beerse Boys (1 - 8)
Nemelaer - UDI '19 (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
SVSSS - Beerse Boys (5 - 5)



Zondag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baardwijk2. Beerse Boys3. DAW Schaijk4. SV Leveroy5. Nemelaer6. VV OJC Rosmalen7. OVCS8. Rood Wit '629. SSS '1810. SVC 200011. SVSSS12. UDI '19
1. VV Baardwijk 0 - 22 - 02 - 14 - 30 - 326 mei2 - 20 - 32 - 11 - 10 - 2
2. Beerse Boys2 - 1 7 - 04 - 00 - 026 mei5 - 22 - 21 - 33 - 21 - 22 - 3
3. DAW Schaijk1 - 10 - 2 0 - 13 - 20 - 40 - 11 - 10 - 01 - 310 mrt0 - 4
4. SV Leveroy24 mrt10 feb26 mei 4 - 32 - 01 - 20 - 43 - 01 - 01 - 40 - 5
5. Nemelaer0 - 01 - 83 - 02 - 3 1 - 51 - 226 mei0 - 40 - 34 - 40 - 7
6. VV OJC Rosmalen4 - 02 - 31 - 02 - 16 - 0 1 - 14 - 10 - 20 - 04 - 00 - 1
7. OVCS2 - 12 - 05 - 04 - 010 mrt0 - 1 3 - 22 - 12 - 11 - 20 - 5
8. Rood Wit '624 - 13 - 03 - 14 - 13 - 010 mrt1 - 2 1 - 11 - 13 - 01 - 2
9. SSS '182 - 010 mrt5 - 05 - 12 - 02 - 12 - 03 - 2 4 - 43 - 12 - 5
10. SVC 20001 - 04 - 23 - 310 mrt1 - 00 - 30 - 11 - 126 mei 3 - 10 - 2
11. SVSSS2 - 25 - 53 - 23 - 319 mei1 - 50 - 317 mrt1 - 04 - 1 2 - 5
12. UDI '1910 mrt3 - 15 - 13 - 07 - 03 - 35 - 06 - 01 - 05 - 026 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie