Zondag 3e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Tilburg 19 16 1 2 49 57 24  
2 Bergeijk 20 14 1 5 43 106 46  
3 VV Helvoirt 20 14 1 5 43 67 41  
4 Wilhelmina Boys 19 13 1 5 40 65 51  
5 VCB 19 10 3 6 33 63 44  
6 Uno Animo 18 9 0 9 27 59 50  
7 VV DSC 20 7 5 8 26 61 66  
8 Hilvaria 19 7 1 11 22 37 53  
9 VV DESK 20 7 0 13 21 52 59  
10 Wilhelmina 21 5 5 11 20 27 47  
11 Teisterbanders 20 4 0 16 12 42 89  
12 Jong VV OJC Rosmalen 21 2 2 17 8 23 89  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):

Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
118
Totaal aantal doelpunten
659
Totaal aantal doelpunten (thuis)
367
Totaal aantal doelpunten (uit)
292
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,47
Grootste overwinning (thuis) 
Bergeijk - OJC Rosmalen (16 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DSC - DESK (2 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Bergeijk - OJC Rosmalen (16 - 0)



Zondag 3e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bergeijk2. VV DESK3. VV DSC4. VV Helvoirt5. Hilvaria6. Jong VV OJC Rosmalen7. Teisterbanders8. FC Tilburg9. Uno Animo10. VCB11. Wilhelmina12. Wilhelmina Boys
1. Bergeijk 9 - 03 - 35 - 111 - 216 - 09 - 22 - 37 - 11 - 23 - 05 - 3
2. VV DESK2 - 3 4 - 57 - 01 - 21 - 33 - 12 - 3 5 mei1 - 51 - 02 - 6
3. VV DSC26 mei2 - 10 1 - 33 - 23 - 19 - 10 - 61 - 23 - 31 - 110 - 3
4. VV Helvoirt5 - 13 - 06 - 3 6 - 21 - 06 - 21 - 23 - 20 - 12 - 26 - 1
5. Hilvaria0 - 226 mei1 - 13 - 6 4 - 14 - 23 - 41 - 32 - 02 - 10 - 5
6. Jong VV OJC Rosmalen4 - 70 - 53 - 30 - 41 - 4 1 - 41 - 00 - 42 - 21 - 31 - 2
7. Teisterbanders5 - 73 - 21 - 61 - 52 - 43 - 2 28 apr2 - 60 - 22 - 04 - 5
8. FC Tilburg17 mrt4 - 23 - 426 mei2 - 15 - 12 - 1 3 - 12 - 10 - 05 - 0
9. Uno Animo4 - 53 - 46 - 16 - 017 mrt3 - 026 mei2 - 4 2 - 62 - 110 feb
10. VCB4 - 33 - 117 mrt1 - 4 9 dec13 - 08 - 40 - 24 - 3 26 mei2 - 3
11. Wilhelmina1 - 50 - 23 - 11 - 51 - 02 - 13 - 10 - 42 - 64 - 4 2 - 2
12. Wilhelmina Boys4 - 24 - 24 - 117 mrt1 - 026 mei5 - 12 - 36 - 37 - 22 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie