Nacompetitie district landelijk, zaterdag

Playoffs eerste divisie

Ronde 2

 
NEC - RKC Waalwijk 2 - 0
Cambuur Leeuwarden - FC Almere City 2 - 2
 
FC Almere City - Cambuur Leeuwarden 1 - 2
RKC Waalwijk - NEC 3 - 0

Ronde 3

 
RKC Waalwijk - SC Excelsior Rotterdam 2 - 1
Cambuur Leeuwarden - De Graafschap 1 - 1
TOP Oss - Sparta 0 - 2
Go Ahead Eagles - FC Den Bosch 2 - 2
 
De Graafschap - Cambuur Leeuwarden 2 - 0
FC Den Bosch - Go Ahead Eagles 0 - 1
Sparta - TOP Oss 3 - 0
SC Excelsior Rotterdam - RKC Waalwijk 1 - 1

Ronde 4

 
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 0 - 0
Sparta - De Graafschap 1 - 2
 
De Graafschap - Sparta 0 - 2
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 4 - 5

3e divisie ZA - Hoofdklasse ZA

Ronde 1

 
De Jodan Boys - VV Sparta Nijkerk 0 - 2
ACV - SC Feyenoord 0 - 1
 
VV Hoogland - Halsteren 3 - 2
Unitas - SDO 2 - 2
 
VV Sparta Nijkerk - De Jodan Boys 2 - 1
SC Feyenoord - ACV 2 - 0
 
SDO - Unitas 2 - 0
Halsteren - VV Hoogland 4 - 4

Ronde 2

 
SC Feyenoord - VV Staphorst 0 - 3
VV Sparta Nijkerk - VV Eemdijk 2 - 0
VV Hoogland - JVC Cuijk 3 - 0
VV SJC - RKAV Volendam 0 - 3
 
JVC Cuijk - VV Hoogland 0 - 3
SDO - VV Gemert 0 - 5
 
VV OJC Rosmalen - VV Hoogeveen 2 - 0
 
VV Gemert - SDO 4 - 0
VV Eemdijk - VV Sparta Nijkerk 1 - 2
VV Staphorst - SC Feyenoord 4 - 0
RKAV Volendam - VV SJC 5 - 2
 
VV Hoogeveen - VV OJC Rosmalen 1 - 3

Ronde 3

 
VV Sparta Nijkerk - RKAV Volendam 2 - 1
 
VV Gemert - VV Staphorst 2 - 1
 
VV Hoogland - VV OJC Rosmalen 2 - 2
 
RKAV Volendam - VV Sparta Nijkerk 1 - 3
VV Staphorst - VV Gemert 1 - 2
 
VV OJC Rosmalen - VV Hoogland 2 - 3

Beslissingswedstrijd 2e periode HA

Ronde 2

 
VV Zwaluwen V - De Jodan Boys 0 - 1

Hoofdklasse ZA - 1e klasse ZA

Ronde 1

 
VV Winsum - VV Noordscheschut 1 - 1
VV SHO - VV Heerjansdam 2 - 1
VV Sliedrecht - SV Honselersdijk 4 - 1
SV ARC - GRC 14 2 - 1
CVV Oranje Nassau G - VV DTS Ede 1 - 5
Go Ahead Kampen - AFC 6 - 2
Apeldoorn CSV - RODA '46 0 - 1

Ronde 2

 
VV Kloetinge - DETO 1 - 3
SV ARC - VV SHO 4 - 1
SV Nootdorp - VV DTS Ede 0 - 4
VV Spijkenisse - VV Noordscheschut 3 - 0
VV Bennekom - Go Ahead Kampen 0 - 3
 
VV Sliedrecht - RODA '46 5 - 2

Ronde 3

 
VV Spijkenisse - Go Ahead Kampen 1 - 1
DETO - VV Sliedrecht 3 - 1
VV DTS Ede - SV ARC 3 - 3