Stand en periodes - Zondag 4e klasse A

Stand

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Steenwijk 18 13 1 4 40 52 26  
2 SV Steenwijkerwold 18 12 4 2 40 40 16  
3 VV Oranje Zwart 18 12 3 3 39 47 16  
4 VV De Blesse 18 12 3 3 39 44 21  
5 VV Wacker 18 11 3 4 36 46 20  
6 RKO 18 8 2 8 26 46 42  
7 FC Ulu Spor 18 5 4 9 19 30 40  
8 FC Kraggenburg 18 5 4 9 19 29 41  
9 VWC 18 6 0 12 18 27 54  
10 UDIROS 18 4 3 11 15 24 51  
11 SC Balkbrug 18 3 2 13 11 20 43  
12 VV Aengwirden 18 2 1 15 7 28 63  

1e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Wacker 8 7 0 1 21 27 10  
2 SV Steenwijkerwold 8 7 0 1 21 23 8  
3 VV Oranje Zwart 8 5 1 2 16 21 5  
4 VV De Blesse 8 5 1 2 16 23 13  
5 VV Steenwijk 8 5 1 2 16 19 16  
6 VWC 8 4 0 4 12 21 22  
7 SC Balkbrug 8 3 1 4 10 16 16  
8 FC Ulu Spor 8 2 2 4 8 12 16  
9 UDIROS 8 2 1 5 7 12 28  
10 RKO 8 2 0 6 6 19 26  
11 FC Kraggenburg 8 1 2 5 5 6 19  
12 VV Aengwirden 8 0 1 7 1 13 33  

2e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Blesse 7 6 1 0 19 16 3  
2 VV Oranje Zwart 7 5 1 1 16 19 8  
3 VV Steenwijk 7 5 0 2 15 20 8  
4 VV Wacker 7 4 1 2 13 17 7  
5 RKO 7 4 1 2 13 20 13  
6 FC Kraggenburg 7 4 0 3 12 19 16  
7 SV Steenwijkerwold 7 3 3 1 12 10 7  
8 FC Ulu Spor 7 2 1 4 7 13 20  
9 VWC 7 2 0 5 6 5 22  
10 UDIROS 7 1 2 4 5 9 17  
11 VV Aengwirden 7 1 0 6 3 14 23  
12 SC Balkbrug 7 0 0 7 0 4 22  

3e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Steenwijk 3 3 0 0 9 13 2  
2 SV Steenwijkerwold 3 2 1 0 7 7 1  
3 VV Oranje Zwart 3 2 1 0 7 7 3  
4 RKO 3 2 1 0 7 7 3  
5 FC Ulu Spor 3 1 1 1 4 5 4  
6 VV De Blesse 3 1 1 1 4 5 5  
7 UDIROS 3 1 0 2 3 3 6  
8 VV Aengwirden 3 1 0 2 3 1 7  
9 VV Wacker 3 0 2 1 2 2 3  
10 FC Kraggenburg 3 0 2 1 2 4 6  
11 SC Balkbrug 3 0 1 2 1 0 5  
12 VWC 3 0 0 3 0 1 10  

Thuisbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Steenwijkerwold 9 7 2 0 23 21 4  
2 VV Steenwijk 9 7 1 1 22 28 11  
3 VV Oranje Zwart 9 7 0 2 21 25 5  
4 VV De Blesse 9 6 2 1 20 20 7  
5 VV Wacker 9 5 2 2 17 21 11  
6 RKO 9 5 1 3 16 25 20  
7 FC Ulu Spor 9 4 2 3 14 20 16  
8 FC Kraggenburg 9 4 1 4 13 18 20  
9 VWC 9 3 0 6 9 15 33  
10 UDIROS 9 2 2 5 8 11 18  
11 SC Balkbrug 9 2 1 6 7 13 22  
12 VV Aengwirden 9 1 1 7 4 17 32  

Uitbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Wacker 9 6 1 2 19 25 9  
2 VV De Blesse 9 6 1 2 19 24 14  
3 VV Oranje Zwart 9 5 3 1 18 22 11  
4 VV Steenwijk 9 6 0 3 18 24 15  
5 SV Steenwijkerwold 9 5 2 2 17 19 12  
6 RKO 9 3 1 5 10 21 22  
7 VWC 9 3 0 6 9 12 21  
8 UDIROS 9 2 1 6 7 13 33  
9 FC Kraggenburg 9 1 3 5 6 11 21  
10 FC Ulu Spor 9 1 2 6 5 10 24  
11 SC Balkbrug 9 1 1 7 4 7 21  
12 VV Aengwirden 9 1 0 8 3 11 31  

Zondag 4e klasse A