Stand en periodes - Zondag 4e klasse A

Stand

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Blesse 13 10 1 2 31 36 15  
2 SV Steenwijkerwold 13 9 3 1 30 30 12  
3 VV Oranje Zwart 12 9 1 2 28 34 7  
4 VV Wacker 12 8 1 3 25 34 16  
5 VV Steenwijk 11 7 1 3 22 25 18  
6 VWC 13 6 0 7 18 26 35  
7 RKO 13 5 1 7 16 34 35  
8 FC Ulu Spor 12 3 3 6 12 21 28  
9 UDIROS 12 3 3 6 12 19 36  
10 FC Kraggenburg 12 3 2 7 11 16 26  
11 SC Balkbrug 12 2 1 9 7 14 30  
12 VV Aengwirden 13 0 1 12 1 20 51  

1e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Steenwijkerwold 8 7 0 1 21 23 8  
2 VV Wacker 7 6 0 1 18 24 10  
3 VV Oranje Zwart 8 5 1 2 16 21 5  
4 VV De Blesse 8 5 1 2 16 23 13  
5 VV Steenwijk 8 5 1 2 16 19 16  
6 VWC 8 4 0 4 12 21 22  
7 FC Ulu Spor 7 2 2 3 8 12 13  
8 SC Balkbrug 7 2 1 4 7 13 16  
9 UDIROS 7 2 1 4 7 12 25  
10 RKO 8 2 0 6 6 19 26  
11 FC Kraggenburg 8 1 2 5 5 6 19  
12 VV Aengwirden 8 0 1 7 1 13 33  

2e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Blesse 3 3 0 0 9 9 0  
2 VV Oranje Zwart 3 3 0 0 9 9 1  
3 SV Steenwijkerwold 3 2 1 0 7 5 2  
4 RKO 3 2 0 1 6 9 6  
5 VV Wacker 3 1 1 1 4 5 3  
6 FC Ulu Spor 3 1 1 1 4 7 9  
7 UDIROS 3 1 1 1 4 6 8  
8 FC Kraggenburg 2 1 0 1 3 5 3  
9 VV Steenwijk 2 1 0 1 3 3 2  
10 VV Aengwirden 3 0 0 3 0 3 9  
11 SC Balkbrug 3 0 0 3 0 1 7  
12 VWC 3 0 0 3 0 1 13  

3e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VWC 2 2 0 0 6 4 0  
2 VV De Blesse 2 2 0 0 6 4 2  
3 RKO 2 1 1 0 4 6 3  
4 VV Oranje Zwart 1 1 0 0 3 4 1  
5 VV Steenwijk 1 1 0 0 3 3 0  
6 VV Wacker 2 1 0 1 3 5 3  
7 FC Kraggenburg 2 1 0 1 3 5 4  
8 SV Steenwijkerwold 2 0 2 0 2 2 2  
9 UDIROS 2 0 1 1 1 1 3  
10 FC Ulu Spor 2 0 0 2 0 2 6  
11 VV Aengwirden 2 0 0 2 0 4 9  
12 SC Balkbrug 2 0 0 2 0 0 7  

Thuisbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Steenwijkerwold 7 6 1 0 19 18 3  
2 VV Oranje Zwart 7 6 0 1 18 20 2  
3 VV De Blesse 7 5 1 1 16 15 5  
4 VV Steenwijk 5 4 1 0 13 16 5  
5 VV Wacker 6 4 1 1 13 15 9  
6 RKO 6 3 1 2 10 19 17  
7 FC Kraggenburg 6 3 0 3 9 10 11  
8 VWC 7 3 0 4 9 15 25  
9 FC Ulu Spor 6 2 1 3 7 12 12  
10 UDIROS 5 1 2 2 5 8 10  
11 SC Balkbrug 5 1 0 4 3 8 16  
12 VV Aengwirden 7 0 1 6 1 13 25  

Uitbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Blesse 6 5 0 1 15 21 10  
2 VV Wacker 6 4 0 2 12 19 7  
3 SV Steenwijkerwold 6 3 2 1 11 12 9  
4 VV Oranje Zwart 5 3 1 1 10 14 5  
5 VWC 6 3 0 3 9 11 10  
6 VV Steenwijk 6 3 0 3 9 9 13  
7 UDIROS 7 2 1 4 7 11 26  
8 RKO 7 2 0 5 6 15 18  
9 FC Ulu Spor 6 1 2 3 5 9 16  
10 SC Balkbrug 7 1 1 5 4 6 14  
11 FC Kraggenburg 6 0 2 4 2 6 15  
12 VV Aengwirden 6 0 0 6 0 7 26  

Zondag 4e klasse A