Nacompetitie district oost, zondag

1e klasse - 2e klasse

Ronde 1

 
Achilles '12 - VV Union 7 - 2
De Zweef - Bon Boys 0 - 0
SV Spero - ATC '65 1 - 1
WAVV - SV DCS 3 - 2

Ronde 2

 
Achilles '12 - De Zweef 1 - 3
SV Spero - WAVV 0 - 1

Ronde 3

 
WAVV - De Zweef 0 - 2

2e klasse - 3e klasse

Ronde 1

 
Eendracht '30 - Rood Wit 4 - 1
OBW - VV Trekvogels 4 - 1
VV Sportclub Lochem - Sportlust Glanerbrug 2 - 5
HAVO - Pax 0 - 3
MVV '29 - De Tukkers 1 - 4
Overwetering - SV Turkse Kracht 4 - 0
AZC - VDZ 0 - 1
NEO - SV Epe 5 - 3

Ronde 2

 
OBW - VDZ 1 - 2
NEO - De Tukkers 5 - 2
Eendracht '30 - Pax 2 - 1
Overwetering - Sportlust Glanerbrug 3 - 2

Ronde 3

 
VDZ - Eendracht '30 0 - 1
NEO - Overwetering 2 - 1

3e klasse - 4e klasse

Ronde 1

 
SC Millingen - SV Angeren 1 - 2
KOSC - De Tubanters 1897 4 - 2
AD '69 - VV Krayenhoff 2 - 4
 
Sportclub Overdinkel - SV Delden 2 - 2
VV Beekbergen - VV Lettele 6 - 1

Ronde 2

 
VV Ewijk - RODA '28 2 - 1
Albatross - Markelo 3 - 0
VIOS B - WWNA 3 - 3
GFC - SV Zwolle 6 - 2
Jonge Kracht - VV MvR 2 - 1
VV Reünie - KOSC 1 - 4
RSC - VV Twenthe 3 - 0
SV Zeddam/Sint Joris - VV Krayenhoff 2 - 2
GWVV - HC '03 0 - 4
UDI - SV Delden 2 - 0
Arnhemse Boys Schuytgraaf - SV Angeren 4 - 2
 
Groen Wit '62 - VV Beekbergen 1 - 2

Ronde 3

 
KOSC - RSC 1 - 3
SV Zeddam/Sint Joris - Jonge Kracht 3 - 1
UDI - HC '03 1 - 3
GFC - Albatross 2 - 3
VV Ewijk - WWNA 4 - 0
Arnhemse Boys Schuytgraaf - VV Beekbergen 3 - 1

4e klasse - 5e klasse

Ronde 1

 
SDOO - Alexandria 2 - 1

Ronde 2

 
Dierensche Boys - SV Basteom 1 - 4
DTC '07 - VV Diepenheim 0 - 1
CCW '16 - SV Nieuw Heeten 1 - 3
Sportclub Rekken - FC Berghuizen 1 - 3
SC Veluwezoom - Overasseltse Boys 1 - 3
SC Meddo - SC Rijnland 6 - 2
Angerlo Vooruit - SV SDOL 0 - 2
ZVV '56 - SDOO 8 - 0
SV Loo - RKPSC 4 - 2
VV De Gazelle - Koninklijke UD 1875 3 - 1
Ulftse Boys - VV Vosseveld 2 - 1
VV Bentelo - SV Vasse 1 - 2
Sprinkhanen - SV Bredevoort 4 - 0
VV Erix - Hoeve Vooruit 2 - 3
Zenderen Vooruit - VC Fleringen 2 - 2
SV DSZ - VV Batavia 6 - 3
SC DIOSA - VV Niftrik 2 - 0