Stand en periodes - Zondag 2e klasse B

Stand

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 SDZ 26 19 3 4 60 65 31  
2 Kampong 26 18 3 5 57 93 33  
3 SCH '44 26 17 5 4 56 70 33  
4 SO Soest 26 14 6 6 48 47 37  
5 RKSV RODA '23 26 13 4 9 43 58 44  
6 SV Nieuw Utrecht 26 10 5 11 35 63 68  
7 RKSV Pancratius 26 9 6 11 33 51 53  
8 VV Hooglanderveen 26 8 7 11 31 38 46  
9 Elinkwijk 26 9 6 11 30 69 73 -3
10 DWS AFC 26 9 1 16 28 42 68  
11 FC Weesp 26 7 6 13 27 36 69  
12 Quick 1890 AFC 26 4 10 12 22 43 58  
13 PVCV 26 6 3 17 21 37 63  
14 FC Abcoude 26 4 5 17 17 37 73  

Thuisbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SDZ 13 11 1 1 34 37 14  
2 Kampong 13 10 0 3 30 56 13  
3 SCH '44 13 9 2 2 29 32 11  
4 RKSV RODA '23 13 8 2 3 26 38 21  
5 RKSV Pancratius 13 7 3 3 24 30 19  
6 SO Soest 13 6 5 2 23 22 15  
7 Elinkwijk 13 5 5 3 20 42 32  
8 SV Nieuw Utrecht 13 6 1 6 19 26 27  
9 FC Weesp 13 5 4 4 19 25 26  
10 DWS AFC 13 6 0 7 18 27 38  
11 VV Hooglanderveen 13 4 4 5 16 20 22  
12 FC Abcoude 13 4 3 6 15 26 35  
13 Quick 1890 AFC 13 3 5 5 14 23 26  
14 PVCV 13 4 0 9 12 18 28  

Uitbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Kampong 13 8 3 2 27 37 20  
2 SCH '44 13 8 3 2 27 38 22  
3 SDZ 13 8 2 3 26 28 17  
4 SO Soest 13 8 1 4 25 25 22  
5 RKSV RODA '23 13 5 2 6 17 20 23  
6 SV Nieuw Utrecht 13 4 4 5 16 37 41  
7 VV Hooglanderveen 13 4 3 6 15 18 24  
8 Elinkwijk 13 4 1 8 13 27 41  
9 DWS AFC 13 3 1 9 10 15 30  
10 RKSV Pancratius 13 2 3 8 9 21 34  
11 PVCV 13 2 3 8 9 19 35  
12 Quick 1890 AFC 13 1 5 7 8 20 32  
13 FC Weesp 13 2 2 9 8 11 43  
14 FC Abcoude 13 0 2 11 2 11 38  

Zondag 2e klasse B