Stand en periodes - Zondag 2e klasse B

Stand

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SDZ 26 19 3 4 60 65 31  
2 Kampong 26 18 3 5 57 93 33  
3 SCH '44 26 17 5 4 56 70 33  
4 SO Soest 26 14 6 6 48 47 37  
5 RKSV RODA '23 26 13 4 9 43 58 44  
6 SV Nieuw Utrecht 26 10 5 11 35 63 68  
7 RKSV Pancratius 26 9 6 11 33 51 53  
8 VV Hooglanderveen 26 8 7 11 31 38 46  
9 Elinkwijk 26 9 6 11 30 69 73 -3
10 DWS AFC 26 9 1 16 28 42 68  
11 FC Weesp 26 7 6 13 27 36 69  
12 Quick 1890 AFC 26 4 10 12 22 43 58  
13 PVCV 26 6 3 17 21 37 63  
14 FC Abcoude 26 4 5 17 17 37 73  

1e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SO Soest 8 6 2 0 20 19 7  
2 SDZ 8 6 1 1 19 16 5  
3 SCH '44 8 5 2 1 17 25 11  
4 Kampong 8 5 1 2 16 31 12  
5 RKSV RODA '23 8 3 2 3 11 13 21  
6 RKSV Pancratius 8 2 4 2 10 10 11  
7 Quick 1890 AFC 8 2 4 2 10 18 20  
8 VV Hooglanderveen 8 2 3 3 9 8 8  
9 DWS AFC 8 3 0 5 9 13 16  
10 Elinkwijk 8 2 3 3 9 18 22  
11 FC Weesp 8 2 3 3 9 7 17  
12 SV Nieuw Utrecht 8 2 2 4 8 12 20  
13 FC Abcoude 8 1 2 5 5 9 15  
14 PVCV 8 0 1 7 1 8 22  

2e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Kampong 9 7 1 1 22 33 11  
2 SDZ 9 7 1 1 22 24 13  
3 RKSV RODA '23 9 6 0 3 18 22 9  
4 VV Hooglanderveen 9 5 2 2 17 18 13  
5 SCH '44 9 5 1 3 16 24 13  
6 SV Nieuw Utrecht 9 4 2 3 14 22 21  
7 Elinkwijk 9 4 1 4 13 24 21  
8 SO Soest 9 3 2 4 11 12 16  
9 RKSV Pancratius 9 3 2 4 11 15 21  
10 DWS AFC 9 3 1 5 10 13 23  
11 FC Abcoude 9 1 3 5 6 15 30  
12 FC Weesp 9 1 3 5 6 14 30  
13 Quick 1890 AFC 9 0 5 4 5 13 20  
14 PVCV 9 1 2 6 5 13 21  

3e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SCH '44 9 7 2 0 23 21 9  
2 Kampong 9 6 1 2 19 29 10  
3 SDZ 9 6 1 2 19 25 13  
4 SO Soest 9 5 2 2 17 16 14  
5 PVCV 9 5 0 4 15 16 20  
6 RKSV RODA '23 9 4 2 3 14 23 14  
7 SV Nieuw Utrecht 9 4 1 4 13 29 27  
8 RKSV Pancratius 9 4 0 5 12 26 21  
9 FC Weesp 9 4 0 5 12 15 22  
10 Elinkwijk 9 3 2 4 11 27 30  
11 DWS AFC 9 3 0 6 9 16 29  
12 Quick 1890 AFC 9 2 1 6 7 12 18  
13 FC Abcoude 9 2 0 7 6 13 28  
14 VV Hooglanderveen 9 1 2 6 5 12 25  

Thuisbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SDZ 13 11 1 1 34 37 14  
2 Kampong 13 10 0 3 30 56 13  
3 SCH '44 13 9 2 2 29 32 11  
4 RKSV RODA '23 13 8 2 3 26 38 21  
5 RKSV Pancratius 13 7 3 3 24 30 19  
6 SO Soest 13 6 5 2 23 22 15  
7 Elinkwijk 13 5 5 3 20 42 32  
8 SV Nieuw Utrecht 13 6 1 6 19 26 27  
9 FC Weesp 13 5 4 4 19 25 26  
10 DWS AFC 13 6 0 7 18 27 38  
11 VV Hooglanderveen 13 4 4 5 16 20 22  
12 FC Abcoude 13 4 3 6 15 26 35  
13 Quick 1890 AFC 13 3 5 5 14 23 26  
14 PVCV 13 4 0 9 12 18 28  

Uitbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Kampong 13 8 3 2 27 37 20  
2 SCH '44 13 8 3 2 27 38 22  
3 SDZ 13 8 2 3 26 28 17  
4 SO Soest 13 8 1 4 25 25 22  
5 RKSV RODA '23 13 5 2 6 17 20 23  
6 SV Nieuw Utrecht 13 4 4 5 16 37 41  
7 VV Hooglanderveen 13 4 3 6 15 18 24  
8 Elinkwijk 13 4 1 8 13 27 41  
9 DWS AFC 13 3 1 9 10 15 30  
10 RKSV Pancratius 13 2 3 8 9 21 34  
11 PVCV 13 2 3 8 9 19 35  
12 Quick 1890 AFC 13 1 5 7 8 20 32  
13 FC Weesp 13 2 2 9 8 11 43  
14 FC Abcoude 13 0 2 11 2 11 38  

Zondag 2e klasse B