Stand en periodes - Zondag 3e klasse D

Stand

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 APWC 11 9 2 0 29 44 16  
2 Theole 11 9 1 1 28 26 9  
3 Zwaluwen Utrecht 1911 11 7 3 1 24 39 16  
4 Saestum 11 7 0 4 21 46 16  
5 VVZA 11 6 3 2 21 24 16  
6 PVC 11 5 2 4 17 13 16  
7 VV HDS 11 5 0 6 15 24 23  
8 FC Jeugd 11 4 2 5 14 14 15  
9 Sporting '70 11 4 1 6 13 26 22  
10 UVV 11 4 0 7 12 23 30  
11 Nederhorst 11 3 2 6 11 6 20  
12 Wasmeer 11 2 2 7 8 13 33  
13 RODA '46 11 2 2 7 8 4 31  
14 Waterwijk 11 0 0 11 0 14 53  

1e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Theole 8 8 0 0 24 18 3  
2 APWC 8 6 2 0 20 32 14  
3 Zwaluwen Utrecht 1911 8 5 2 1 17 28 14  
4 VVZA 8 5 2 1 17 20 10  
5 Saestum 8 5 0 3 15 32 11  
6 PVC 8 4 1 3 13 9 10  
7 UVV 8 4 0 4 12 20 16  
8 Sporting '70 8 3 1 4 10 12 17  
9 FC Jeugd 8 2 2 4 8 9 12  
10 Nederhorst 8 2 1 5 7 3 14  
11 Wasmeer 8 2 1 5 7 12 24  
12 VV HDS 8 2 0 6 6 15 19  
13 RODA '46 8 1 2 5 5 3 29  
14 Waterwijk 8 0 0 8 0 9 29  

2e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 APWC 3 3 0 0 9 12 2  
2 VV HDS 3 3 0 0 9 9 4  
3 Zwaluwen Utrecht 1911 3 2 1 0 7 11 2  
4 Saestum 3 2 0 1 6 14 5  
5 FC Jeugd 3 2 0 1 6 5 3  
6 Theole 3 1 1 1 4 8 6  
7 PVC 3 1 1 1 4 4 6  
8 VVZA 3 1 1 1 4 4 6  
9 Nederhorst 3 1 1 1 4 3 6  
10 Sporting '70 3 1 0 2 3 14 5  
11 RODA '46 3 1 0 2 3 1 2  
12 Wasmeer 3 0 1 2 1 1 9  
13 UVV 3 0 0 3 0 3 14  
14 Waterwijk 3 0 0 3 0 5 24  

3e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 APWC 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV HDS 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Jeugd 0 0 0 0 0 0 0  
4 Nederhorst 0 0 0 0 0 0 0  
5 PVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 RODA '46 0 0 0 0 0 0 0  
7 Saestum 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sporting '70 0 0 0 0 0 0 0  
9 Theole 0 0 0 0 0 0 0  
10 UVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVZA 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wasmeer 0 0 0 0 0 0 0  
13 Waterwijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluwen Utrecht 1911 0 0 0 0 0 0 0  

Thuisbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 APWC 6 6 0 0 18 28 9  
2 Saestum 6 5 0 1 15 26 2  
3 Zwaluwen Utrecht 1911 5 4 1 0 13 19 7  
4 Theole 5 4 1 0 13 12 4  
5 FC Jeugd 6 3 1 2 10 10 8  
6 Sporting '70 5 2 1 2 7 20 8  
7 VVZA 5 2 1 2 7 10 10  
8 Nederhorst 6 2 1 3 7 4 10  
9 UVV 5 2 0 3 6 11 8  
10 PVC 5 1 2 2 5 1 5  
11 RODA '46 6 1 2 3 5 1 10  
12 VV HDS 5 1 0 4 3 12 16  
13 Wasmeer 6 1 0 5 3 11 23  
14 Waterwijk 6 0 0 6 0 6 25  

Uitbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Theole 6 5 0 1 15 14 5  
2 VVZA 6 4 2 0 14 14 6  
3 VV HDS 6 4 0 2 12 12 7  
4 PVC 6 4 0 2 12 12 11  
5 APWC 5 3 2 0 11 16 7  
6 Zwaluwen Utrecht 1911 6 3 2 1 11 20 9  
7 Saestum 5 2 0 3 6 20 14  
8 Sporting '70 6 2 0 4 6 6 14  
9 UVV 6 2 0 4 6 12 22  
10 Wasmeer 5 1 2 2 5 2 10  
11 FC Jeugd 5 1 1 3 4 4 7  
12 Nederhorst 5 1 1 3 4 2 10  
13 RODA '46 5 1 0 4 3 3 21  
14 Waterwijk 5 0 0 5 0 8 28  

Zondag 3e klasse D