Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV ASW 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blijdorp 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Cabauw 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV DONK 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Erasmus 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Haastrecht 0 0 0 0 0 0 0  
7 HOV/DJSCR 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV HWD 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC IJsselmonde 0 0 0 0 0 0 0  
10 MSV '19 0 0 0 0 0 0 0  
11 NOC Kralingen 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Slikkerveer 0 0 0 0 0 0 0  
13 SCSV De Ster 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Stolwijk 0 0 0 0 0 0 0  
15 SCS Wanica Star 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
14 speelrondes
2e Periode
14 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV ASW2. Blijdorp3. VV Cabauw4. SV DONK5. SV Erasmus6. VV Haastrecht7. HOV/DJSCR8. VV HWD9. FC IJsselmonde10. MSV '1911. NOC Kralingen12. SV Slikkerveer13. SCSV De Ster14. VV Stolwijk15. SCS Wanica Star
1. VV ASW 30 sep16 dec  14 okt 25 nov28 okt    18 nov 
2. Blijdorp  21 okt   4 nov16 dec23 sep 7 okt20 jan  2 dec   
3. VV Cabauw   20 jan25 nov 30 sep 9 dec18 nov 28 okt   14 okt
4. SV DONK 9 dec14 okt       28 okt18 nov30 sep  25 nov
5. SV Erasmus 2 dec28 okt  7 okt 23 sep  16 dec  18 nov   
6. VV Haastrecht   2 dec16 dec  28 okt 7 okt 18 nov   30 sep 
7. HOV/DJSCR21 okt  23 sep 4 nov    2 dec 9 dec  7 okt  20 jan
8. VV HWD    2 dec14 okt 18 nov  30 sep 16 dec  28 okt
9. FC IJsselmonde    4 nov  9 dec 20 jan 25 nov 21 okt 14 okt23 sep
10. MSV '1923 sep  7 okt 21 okt     16 dec   2 dec 4 nov
11. NOC Kralingen 4 nov25 nov   9 dec20 jan14 okt21 okt30 sep      
12. SV Slikkerveer20 jan  4 nov  25 nov   14 okt23 sep  28 okt 9 dec
13. SCSV De Ster               
14. VV Stolwijk  9 dec23 sep21 okt20 jan 25 nov 4 nov   7 okt    
15. SCS Wanica Star 7 okt18 nov  30 sep21 okt     2 dec  16 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie