Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AAC-Olympia 14 12 1 1 37 32 9  
2 Wilhelmina 14 12 0 2 36 54 16  
3 Teisterbanders 14 10 1 3 31 38 22  
4 RVC '33 15 7 4 4 25 38 18  
5 SO Soest 15 6 4 5 22 30 27  
6 RSV Antibarbari 2 15 6 3 6 21 25 28  
7 VVIJ 15 6 1 8 19 32 44  
8 VV DSC 14 5 1 8 16 22 42  
9 SV Aurora 15 4 3 8 15 26 34  
10 Saestum 14 3 1 10 10 29 47  
11 VV OJC Rosmalen 2 14 2 2 10 8 17 33  
12 SV Houten 15 2 3 10 6 25 48 -3

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
87
Totaal aantal doelpunten
368
Totaal aantal doelpunten (thuis)
210
Totaal aantal doelpunten (uit)
158
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,23
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
RVC '33 - DSC (11 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
VVIJ - Wilhelmina (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RVC '33 - DSC (11 - 1)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AAC-Olympia2. RSV Antibarbari 23. SV Aurora4. VV DSC5. SV Houten6. VV OJC Rosmalen 27. RVC '338. Saestum9. SO Soest10. Teisterbanders11. VVIJ12. Wilhelmina
1. AAC-Olympia 24 mei10 mei3 - 14 - 32 - 0AFG4 - 0AFG3 - 13 - 10 - 1
2. RSV Antibarbari 20 - 2 2 - 017 mei5 - 12 - 10 - 0AFG2 - 3AFG10 mei3 - 1
3. SV Aurora0 - 32 - 2 0 - 32 - 119 apr24 meiAFG1 - 11 - 4AFG0 - 2
4. VV DSCAFG1 - 32 - 0 19 apr24 mei10 mei3 - 24 - 3AFG0 - 40 - 2
5. SV Houten0 - 1AFG3 - 31 - 3 2 - 20 - 510 mei2 - 23 - 124 mei4 - 3
6. VV OJC Rosmalen 217 mei0 - 40 - 45 - 1AFG 0 - 13 - 21 - 32 - 4AFGAFG
7. RVC '330 - 23 - 02 - 111 - 1AFG2 - 2 17 meiAFG0 - 27 - 119 apr
8. Saestum19 apr1 - 14 - 74 - 14 - 1AFG1 - 3 1 - 42 - 34 - 224 mei
9. SO Soest0 - 119 apr3 - 00 - 02 - 110 mei1 - 13 - 1 24 mei2 - 3AFG
10. Teisterbanders1 - 16 - 0AFG4 - 217 mei1 - 03 - 1AFG3 - 2 2 - 110 mei
11. VVIJ1 - 32 - 12 - 5AFG5 - 22 - 11 - 16 - 117 meiAFG 0 - 6
12. WilhelminaAFG5 - 017 meiAFG6 - 13 - 03 - 16 - 26 - 14 - 36 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie