Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Wilhelmina 13 12 0 1 36 51 12  
2 AAC-Olympia 13 11 1 1 34 29 8  
3 Teisterbanders 13 9 1 3 28 37 22  
4 RVC '33 13 7 2 4 23 36 16  
5 Antibarbari 2 14 6 2 6 20 25 28  
6 SO Soest 14 5 4 5 19 27 26  
7 VVIJ 14 6 1 7 19 31 41  
8 VV DSC 12 4 1 7 13 19 38  
9 SV Aurora 13 3 3 7 12 24 31  
10 VV OJC Rosmalen 2 12 2 1 9 7 15 30  
11 Saestum 12 2 1 9 7 24 43  
12 SV Houten 13 1 3 9 6 20 43  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
78
Totaal aantal doelpunten
338
Totaal aantal doelpunten (thuis)
191
Totaal aantal doelpunten (uit)
147
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
RVC '33 - DSC (11 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
VVIJ - Wilhelmina (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RVC '33 - DSC (11 - 1)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AAC-Olympia2. Antibarbari 23. SV Aurora4. VV DSC5. SV Houten6. VV OJC Rosmalen 27. RVC '338. Saestum9. SO Soest10. Teisterbanders11. VVIJ12. Wilhelmina
1. AAC-Olympia 24 mei10 mei3 - 14 - 32 - 029 mrt4 - 015 mrt3 - 13 - 10 - 1
2. Antibarbari 20 - 2 2 - 017 mei5 - 12 - 1 8 mrt 5 apr2 - 315 mrt10 mei3 - 1
3. SV Aurora0 - 32 - 2 0 - 3 1 mrt19 apr24 mei15 mrt1 - 11 - 429 mrt0 - 2
4. VV DSCAFG1 - 3 8 mrt 19 apr24 mei10 mei3 - 24 - 329 mrt0 - 40 - 2
5. SV Houten0 - 129 mrt3 - 31 - 3 2 - 20 - 510 mei2 - 23 - 124 mei 8 mrt
6. VV OJC Rosmalen 217 mei0 - 40 - 45 - 1 5 apr 0 - 13 - 21 - 32 - 415 mrt22 mrt
7. RVC '330 - 23 - 02 - 111 - 115 mrt 1 mrt 17 mei 5 apr0 - 27 - 119 apr
8. Saestum19 apr1 - 14 - 7 1 mrt4 - 129 mrt1 - 3 1 - 42 - 34 - 224 mei
9. SO Soest0 - 119 apr3 - 00 - 02 - 110 mei1 - 1 8 mrt 24 mei2 - 329 mrt
10. Teisterbanders1 - 16 - 0 5 apr4 - 217 mei 8 mrt3 - 1AFG3 - 2 2 - 110 mei
11. VVIJ 8 mrt2 - 12 - 5 5 apr5 - 22 - 11 - 16 - 117 mei22 mrt 0 - 6
12. Wilhelmina 5 apr5 - 017 mei15 mrt6 - 13 - 03 - 16 - 26 - 14 - 36 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie