Stand en periodes - Zaterdag 3e klasse B

Stand

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Leovardia 17 14 3 0 45 52 14  
2 VV Rijperkerk 17 9 5 3 32 36 18  
3 VV Veenhuizen 17 8 4 5 28 36 31  
4 SC Twijzel 17 8 4 5 28 32 29  
5 VV Rottevalle 17 8 4 5 28 39 48  
6 Wykels Hallum 14 8 2 4 26 33 20  
7 VV Waskemeer 16 6 4 6 22 28 28  
8 SC Berlikum 16 5 5 6 20 34 33  
9 VV Anjum 16 5 3 8 18 36 36  
10 FC Grootegast 17 4 4 9 16 21 33  
11 Ropta Boys 16 4 3 9 15 20 35  
12 VV ONT 17 4 3 10 15 32 43  
13 VV Minnertsga 17 3 6 8 15 15 30  
14 SV Haulerwijk 16 2 4 10 10 21 37  

1e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Leovardia 8 6 2 0 20 24 9  
2 VV Rottevalle 8 6 2 0 20 27 18  
3 VV Waskemeer 8 4 2 2 14 17 15  
4 SC Twijzel 8 3 4 1 13 15 13  
5 VV Rijperkerk 8 3 4 1 13 12 10  
6 Wykels Hallum 8 3 2 3 11 14 16  
7 FC Grootegast 8 3 1 4 10 11 16  
8 SC Berlikum 8 2 3 3 9 21 17  
9 VV Veenhuizen 8 2 3 3 9 16 16  
10 VV ONT 8 2 3 3 9 18 19  
11 Ropta Boys 8 2 3 3 9 13 15  
12 SV Haulerwijk 8 1 2 5 5 16 22  
13 VV Anjum 8 1 2 5 5 17 25  
14 VV Minnertsga 8 0 3 5 3 5 15  

2e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Leovardia 9 8 1 0 25 28 5  
2 VV Rijperkerk 9 6 1 2 19 24 8  
3 VV Veenhuizen 9 6 1 2 19 20 15  
4 Wykels Hallum 6 5 0 1 15 19 4  
5 SC Twijzel 9 5 0 4 15 17 16  
6 VV Anjum 8 4 1 3 13 19 11  
7 VV Minnertsga 9 3 3 3 12 10 15  
8 SC Berlikum 8 3 2 3 11 13 16  
9 VV Waskemeer 8 2 2 4 8 11 13  
10 VV Rottevalle 9 2 2 5 8 12 30  
11 Ropta Boys 8 2 0 6 6 7 20  
12 FC Grootegast 9 1 3 5 6 10 17  
13 VV ONT 9 2 0 7 6 14 24  
14 SV Haulerwijk 8 1 2 5 5 5 15  

3e periode

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Anjum 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Berlikum 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Grootegast 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Haulerwijk 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Leovardia 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Minnertsga 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV ONT 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Rijperkerk 0 0 0 0 0 0 0  
9 Ropta Boys 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Rottevalle 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Twijzel 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Veenhuizen 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Waskemeer 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wykels Hallum 0 0 0 0 0 0 0  

Thuisbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Leovardia 8 7 1 0 22 25 6  
2 VV Rijperkerk 8 5 1 2 16 14 8  
3 VV Anjum 9 5 1 3 16 24 15  
4 SC Twijzel 8 4 2 2 14 18 13  
5 VV Veenhuizen 8 4 2 2 14 17 16  
6 Wykels Hallum 6 4 1 1 13 16 6  
7 VV Rottevalle 9 4 1 4 13 21 33  
8 VV Waskemeer 8 3 3 2 12 16 12  
9 VV ONT 9 3 2 4 11 23 24  
10 SC Berlikum 9 3 2 4 11 17 18  
11 Ropta Boys 7 3 1 3 10 9 10  
12 FC Grootegast 9 2 3 4 9 12 15  
13 VV Minnertsga 9 2 3 4 9 7 14  
14 SV Haulerwijk 8 0 4 4 4 9 17  

Uitbalans

  Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Leovardia 9 7 2 0 23 27 8  
2 VV Rijperkerk 9 4 4 1 16 22 10  
3 VV Rottevalle 8 4 3 1 15 18 15  
4 VV Veenhuizen 9 4 2 3 14 19 15  
5 SC Twijzel 9 4 2 3 14 14 16  
6 Wykels Hallum 8 4 1 3 13 17 14  
7 VV Waskemeer 8 3 1 4 10 12 16  
8 SC Berlikum 7 2 3 2 9 17 15  
9 FC Grootegast 8 2 1 5 7 9 18  
10 SV Haulerwijk 8 2 0 6 6 12 20  
11 VV Minnertsga 8 1 3 4 6 8 16  
12 Ropta Boys 9 1 2 6 5 11 25  
13 VV ONT 8 1 1 6 4 9 19  
14 VV Anjum 7 0 2 5 2 12 21  

Zaterdag 3e klasse B