Zondag 4e klasse C

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2011/2012).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2011/2012
of bekijk de Zondag 4e klasse C in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Lindenheuvel RKFC 22 18 3 1 57 82 26  
2 Schinnen 22 12 6 4 42 43 28  
3 ADVEO 22 11 5 6 38 47 32  
4 Neerbeek RKVV 21 11 3 7 35 45 29 -1
5 SSOC 22 10 3 9 33 48 37  
6 Roosteren 21 9 4 8 31 40 40  
7 RKUVC 22 9 5 8 31 47 43 -1
8 Passart 22 9 2 11 29 52 53  
9 Urmondia 22 7 6 9 27 29 35  
10 Walburgia 22 7 4 11 25 35 53  
11 Susterse Boys 22 3 5 14 14 23 70  
12 IVS 22 1 2 19 5 16 61  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
131
Totaal aantal doelpunten
507
Totaal aantal doelpunten (thuis)
269
Totaal aantal doelpunten (uit)
238
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,87
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
Lindenheuvel RKFC - IVS (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Walburgia - Passart (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Lindenheuvel RKFC - RKUVC (5 - 5)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ADVEO2. IVS3. Lindenheuvel RKFC4. Neerbeek RKVV5. Passart6. RKUVC7. Roosteren8. Schinnen9. SSOC10. Susterse Boys11. Urmondia12. Walburgia
1. ADVEO 2 - 12 - 25 - 21 - 31 - 03 - 11 - 22 - 02 - 23 - 13 - 0
2. IVS1 - 5 0 - 61 - 12 - 30 - 13 - 00 - 23 - 41 - 20 - 10 - 2
3. Lindenheuvel RKFC2 - 09 - 0 2 - 06 - 25 - 55 - 05 - 13 - 22 - 03 - 03 - 1
4. Neerbeek RKVV3 - 14 - 11 - 3 3 - 12 - 33 - 21 - 20 - 15 - 13 - 00 - 2
5. Passart0 - 13 - 02 - 22 - 2 5 - 32 - 41 - 24 - 13 - 03 - 04 - 2
6. RKUVC3 - 24 - 12 - 30 - 24 - 1 0 - 20 - 32 - 22 - 03 - 32 - 2
7. Roosteren3 - 12 - 03 - 222 apr3 - 10 - 3 1 - 12 - 21 - 04 - 02 - 2
8. Schinnen1 - 11 - 00 - 32 - 34 - 23 - 31 - 1 0 - 21 - 12 - 13 - 0
9. SSOC0 - 34 - 22 - 40 - 07 - 12 - 02 - 00 - 3 4 - 11 - 24 - 0
10. Susterse Boys2 - 50 - 01 - 60 - 53 - 23 - 20 - 60 - 51 - 6 1 - 11 - 6
11. Urmondia1 - 12 - 01 - 20 - 13 - 00 - 35 - 01 - 12 - 12 - 2 1 - 1
12. Walburgia2 - 23 - 01 - 40 - 40 - 71 - 24 - 31 - 32 - 13 - 20 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie