Zondag 4e klasse G

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2014/2015).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2014/2015
of bekijk de Zondag 4e klasse G in het huidige seizoen (2017/2018).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Fortissimo KSV 26 17 6 3 57 79 43  
2 Sportclub Brummen 26 17 6 3 57 55 25  
3 Alexandria 26 17 2 7 53 68 39  
4 KCVO 26 14 4 8 46 66 47  
5 FC Jeugd 26 13 5 8 44 48 40  
6 SC Klarenbeek 26 12 6 8 42 36 36  
7 Eerbeekse Boys 26 12 4 10 40 71 55  
8 VV Loenermark 26 11 5 10 38 47 46  
9 Apeldoornse Boys 26 11 4 11 37 68 58  
10 Groen Wit '62 26 9 4 13 31 47 56  
11 Victoria Boys 26 8 4 14 28 45 49  
12 WWNA 26 4 6 16 18 37 68  
13 SV Basteom 26 4 2 20 14 30 79  
14 Be Quick Z 26 3 2 21 11 31 87  

Promotie/degradatieregeling

Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
183
Totaal aantal doelpunten
729
Totaal aantal doelpunten (thuis)
377
Totaal aantal doelpunten (uit)
352
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,98
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,06
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,92
Grootste overwinning (thuis) 
KCVO - Be Quick Z (8 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
 
Basteom SV - Eerbeekse Boys (0 - 7)
Be Quick Z - Eerbeekse Boys (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Eerbeekse Boys - Alexandria (2 - 8)
KCVO - Be Quick Z (8 - 2)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alexandria2. Apeldoornse Boys3. SV Basteom4. Be Quick Z5. Sportclub Brummen6. Eerbeekse Boys7. Fortissimo KSV8. Groen Wit '629. FC Jeugd10. KCVO11. SC Klarenbeek12. VV Loenermark13. Victoria Boys14. WWNA
1. Alexandria 1 - 32 - 13 - 10 - 16 - 32 - 14 - 00 - 04 - 12 - 04 - 11 - 56 - 1
2. Apeldoornse Boys5 - 1 2 - 05 - 22 - 22 - 22 - 42 - 33 - 42 - 42 - 32 - 14 - 02 - 1
3. SV Basteom0 - 52 - 7 1 - 21 - 20 - 71 - 23 - 20 - 11 - 32 - 04 - 10 - 21 - 3
4. Be Quick Z0 - 32 - 31 - 2 0 - 50 - 72 - 33 - 10 - 31 - 21 - 20 - 42 - 21 - 2
5. Sportclub Brummen2 - 22 - 04 - 04 - 0 1 - 31 - 13 - 23 - 02 - 12 - 13 - 01 - 02 - 1
6. Eerbeekse Boys2 - 83 - 24 - 06 - 13 - 2 1 - 31 - 22 - 23 - 45 - 02 - 02 - 32 - 3
7. Fortissimo KSV6 - 15 - 35 - 25 - 31 - 33 - 0 2 - 12 - 41 - 11 - 13 - 13 - 26 - 2
8. Groen Wit '621 - 34 - 24 - 22 - 12 - 21 - 41 - 1 5 - 22 - 51 - 20 - 12 - 23 - 2
9. FC Jeugd1 - 24 - 00 - 02 - 12 - 05 - 01 - 61 - 1 3 - 41 - 01 - 11 - 02 - 1
10. KCVO1 - 01 - 36 - 28 - 20 - 00 - 32 - 45 - 13 - 1 2 - 21 - 21 - 01 - 1
11. SC Klarenbeek0 - 33 - 14 - 21 - 10 - 05 - 11 - 11 - 02 - 11 - 0 0 - 12 - 11 - 0
12. VV Loenermark3 - 22 - 25 - 12 - 32 - 30 - 02 - 22 - 02 - 11 - 43 - 1 1 - 33 - 3
13. Victoria Boys0 - 22 - 23 - 03 - 01 - 21 - 42 - 40 - 21 - 24 - 21 - 21 - 3 2 - 2
14. WWNA0 - 10 - 52 - 26 - 10 - 31 - 11 - 40 - 41 - 31 - 41 - 10 - 32 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie