Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Leovardia SC 24 21 0 3 63 70 23  
2 Twijzel SC 24 17 4 3 55 69 29  
3 Franeker SC 24 13 7 4 46 44 23  
4 Trynwâlden VC 24 12 6 6 42 53 27  
5 Ropta Boys 24 11 2 11 35 49 41  
6 Friese Boys 24 11 1 12 34 34 48  
7 Oostergo 24 10 2 12 32 49 53  
8 Birdaard FC 24 9 3 12 30 42 63  
9 V en V '68 24 7 6 11 27 48 51  
10 Beetgum 24 7 5 12 26 42 62  
11 Ternaard 24 7 2 15 23 36 67  
12 ASC '75 24 6 3 15 21 37 62  
13 Eastermar 24 3 3 18 12 36 60  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
609
Totaal aantal doelpunten (thuis)
323
Totaal aantal doelpunten (uit)
286
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,90
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,07
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,83
Grootste overwinning (thuis) 
 
Trynwâlden VC - Birdaard FC (8 - 0)
Twijzel SC - Ternaard (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
Ternaard - Franeker SC (1 - 6)
ASC '75 - Leovardia SC (1 - 6)
Ropta Boys - Oostergo (1 - 6)
Beetgum - Oostergo (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
V en V '68 - Oostergo (6 - 4)



Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASC '752. Beetgum3. Birdaard FC4. Eastermar5. Franeker SC6. Friese Boys7. Leovardia SC8. Oostergo9. Ropta Boys10. Ternaard11. Trynwâlden VC12. Twijzel SC13. V en V '68
1. ASC '75 2 - 43 - 32 - 11 - 14 - 01 - 60 - 10 - 22 - 31 - 41 - 21 - 4
2. Beetgum1 - 3 3 - 21 - 12 - 21 - 31 - 21 - 61 - 43 - 01 - 11 - 52 - 5
3. Birdaard FC3 - 23 - 2 2 - 10 - 36 - 20 - 21 - 31 - 40 - 21 - 12 - 41 - 4
4. Eastermar3 - 40 - 11 - 3 0 - 02 - 41 - 32 - 32 - 13 - 22 - 32 - 33 - 5
5. Franeker SC4 - 11 - 10 - 03 - 1 3 - 00 - 22 - 02 - 15 - 21 - 00 - 02 - 1
6. Friese Boys4 - 11 - 41 - 23 - 21 - 0 0 - 11 - 01 - 44 - 23 - 02 - 10 - 0
7. Leovardia SC4 - 25 - 45 - 14 - 03 - 03 - 0 1 - 05 - 04 - 02 - 13 - 03 - 1
8. Oostergo0 - 22 - 34 - 11 - 42 - 34 - 03 - 2 2 - 10 - 43 - 51 - 11 - 1
9. Ropta Boys3 - 06 - 01 - 22 - 10 - 10 - 21 - 01 - 6 5 - 11 - 52 - 23 - 0
10. Ternaard1 - 23 - 12 - 51 - 11 - 62 - 01 - 20 - 22 - 4 0 - 32 - 42 - 2
11. Trynwâlden VC1 - 11 - 18 - 03 - 01 - 34 - 02 - 15 - 01 - 01 - 2 0 - 03 - 1
12. Twijzel SC4 - 13 - 05 - 13 - 11 - 02 - 01 - 26 - 13 - 28 - 03 - 0 5 - 3
13. V en V '683 - 01 - 30 - 23 - 22 - 20 - 23 - 56 - 41 - 10 - 10 - 02 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie