Zondag Hoofdklasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alphense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Baronie 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Gemert 0 0 0 0 0 0 0  
4 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0  
5 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0  
6 IFC 0 0 0 0 0 0 0  
7 Leonidas 0 0 0 0 0 0 0  
8 Magreb '90 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV De Meern 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Meerssen 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKSV Minor 0 0 0 0 0 0 0  
12 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0  
13 RKAVV 0 0 0 0 0 0 0  
14 UDI '19 0 0 0 0 0 0 0  
15 Unitas 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag Hoofdklasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alphense Boys2. VV Baronie3. VV Gemert4. Groene Ster5. Halsteren6. IFC7. Leonidas8. Magreb '909. VV De Meern10. SV Meerssen11. RKSV Minor12. Nuenen13. RKAVV14. UDI '1915. Unitas16. VC Vlissingen
1. Alphense Boys 17 mrt17 feb19 mei21 okt 7 okt 5 mei24 mrt16 dec 3 feb16 sep 4 nov14 apr 2 dec 2 sep18 nov
2. VV Baronie28 okt 26 mei14 apr 3 feb20 jan14 okt 9 sep 7 okt23 sep18 nov10 feb24 mrt12 mei 2 dec10 mrt
3. VV Gemert14 okt16 dec 30 sep12 mei 9 sep14 apr10 feb16 sep28 okt19 mei27 jan 2 dec10 mrt18 nov24 mrt
4. Groene Ster23 sep 9 dec 3 feb 17 mrt17 feb 7 apr20 jan25 nov 7 okt 9 sep21 apr21 okt26 mei 4 nov12 mei
5. Halsteren10 feb30 sep 2 sep28 okt 24 mrt16 dec27 jan 2 dec10 mrt14 apr19 mei16 sep18 nov 5 mei14 okt
6. IFC27 jan16 sep 5 mei14 okt25 nov 10 feb10 mrt14 apr 7 apr30 sep 2 sep19 mei28 okt16 dec 2 dec
7. Leonidas 9 sep17 feb 9 dec18 nov26 mei21 okt 21 apr 4 nov20 jan12 mei17 mrt 7 okt 3 feb24 mrt23 sep
8. Magreb '9025 nov 5 mei21 okt16 sep 7 okt 4 nov 2 dec 17 mrt17 feb16 dec 7 apr 2 sep14 apr19 mei 3 feb
9. VV De Meern26 mei27 jan20 jan24 mrt21 apr 9 dec10 mrt28 okt 12 mei10 feb14 okt18 nov23 sep30 sep 9 sep
10. SV Meerssen30 sep19 mei17 mrt27 jan 4 nov18 nov16 sep14 okt 2 sep  2 dec 5 mei16 dec24 mrt10 feb14 apr
11. RKSV Minor20 jan 7 apr23 sep 5 mei 9 dec 3 feb 2 sep26 mei21 okt21 apr 25 nov 4 nov17 feb17 mrt 7 okt
12. Nuenen10 mrt21 okt 7 okt 2 dec23 sep12 mei28 okt18 nov17 feb 9 sep24 mrt  3 feb20 jan14 apr26 mei
13. RKAVV 9 dec25 nov21 apr10 feb20 jan23 sep27 jan12 mei 7 apr26 mei10 mrt30 sep  9 sep14 okt28 okt
14. UDI '1921 apr 2 sep 4 nov16 dec 7 apr17 mrt30 sep 9 dec19 mei25 nov14 okt16 sep 5 mei 27 jan10 feb
15. Unitas12 mei21 apr 7 apr10 mrt 9 sep26 mei25 nov23 sep 3 feb21 okt28 okt 9 dec17 feb 7 okt 20 jan
16. VC Vlissingen 7 apr 4 nov25 nov 2 sep17 feb21 apr19 mei30 sep 5 mei 9 dec27 jan16 dec17 mrt21 okt16 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag Hoofdklasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie