Zondag 2e klasse E

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2010/2011).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2010/2011
of bekijk de Zondag 2e klasse E in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Terneuzen 26 20 2 4 62 73 25  
2 GOES 26 17 4 5 55 62 25  
3 EBOH 26 14 5 7 47 51 37  
4 Halsteren 26 14 4 8 46 58 42  
5 Roosendaal 26 13 5 8 44 40 33  
6 TSC 26 12 6 8 42 50 41  
7 Zand SC 't 26 10 8 8 38 41 37  
8 Moerse Boys 26 10 6 10 36 43 38  
9 Aardenburg 26 10 4 12 34 43 50  
10 Unitas 26 9 3 14 30 43 51  
11 RCD 26 7 3 16 24 37 76  
12 Dubbeldam 26 5 7 14 22 33 60  
13 Oosterhout 26 4 7 15 17 39 66 -2
14 Unitas '30 26 4 2 20 14 33 65  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
2


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
183
Totaal aantal doelpunten
650
Totaal aantal doelpunten (thuis)
359
Totaal aantal doelpunten (uit)
291
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,96
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,59
Grootste overwinning (thuis) 
Terneuzen - RCD (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RCD - Oosterhout (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RCD - Oosterhout (1 - 8)



Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aardenburg2. Dubbeldam3. EBOH4. GOES5. Halsteren6. Moerse Boys7. Oosterhout8. RCD9. Roosendaal10. Terneuzen11. TSC12. Unitas13. Unitas '3014. Zand SC 't
1. Aardenburg 4 - 20 - 22 - 04 - 10 - 33 - 10 - 10 - 52 - 21 - 13 - 22 - 10 - 2
2. Dubbeldam3 - 1 3 - 10 - 31 - 11 - 15 - 11 - 10 - 31 - 41 - 12 - 10 - 01 - 4
3. EBOH2 - 15 - 2 0 - 12 - 33 - 16 - 14 - 20 - 02 - 02 - 13 - 22 - 31 - 1
4. GOES2 - 13 - 24 - 0 0 - 24 - 02 - 16 - 02 - 00 - 11 - 14 - 02 - 15 - 1
5. Halsteren2 - 33 - 11 - 12 - 2 2 - 11 - 35 - 20 - 21 - 44 - 01 - 02 - 03 - 0
6. Moerse Boys1 - 00 - 01 - 22 - 24 - 2 3 - 37 - 01 - 23 - 00 - 10 - 13 - 11 - 1
7. Oosterhout1 - 00 - 03 - 22 - 21 - 50 - 0 1 - 12 - 20 - 40 - 41 - 32 - 30 - 1
8. RCD4 - 26 - 12 - 32 - 51 - 40 - 21 - 8 0 - 13 - 42 - 21 - 02 - 10 - 1
9. Roosendaal2 - 22 - 10 - 21 - 01 - 20 - 32 - 10 - 3 0 - 30 - 00 - 14 - 12 - 0
10. Terneuzen3 - 03 - 03 - 01 - 42 - 14 - 04 - 18 - 04 - 1 4 - 03 - 01 - 01 - 0
11. TSC1 - 24 - 01 - 31 - 33 - 14 - 14 - 22 - 00 - 14 - 3 4 - 34 - 21 - 1
12. Unitas3 - 35 - 21 - 12 - 01 - 42 - 32 - 23 - 01 - 20 - 12 - 0 4 - 14 - 3
13. Unitas '302 - 41 - 30 - 20 - 22 - 41 - 22 - 12 - 31 - 41 - 50 - 34 - 0 1 - 2
14. Zand SC 't1 - 32 - 00 - 00 - 31 - 12 - 04 - 13 - 03 - 31 - 12 - 33 - 02 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie