Zondag 3e klasse D

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2010/2011).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2010/2011
of bekijk de Zondag 3e klasse D in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Gestel VV 22 16 4 2 52 70 29  
2 Marvilde 22 14 5 3 47 63 24  
3 Valkenswaard 22 14 5 3 47 65 31  
4 SBC 22 12 5 5 41 46 28  
5 Beerse Boys 22 13 1 8 40 46 24  
6 VOAB 22 8 7 7 31 39 39  
7 Unitas '59 22 8 5 9 29 42 49  
8 RPC 22 7 6 9 27 30 38  
9 Acht 22 5 4 13 19 30 54  
10 DOSKO '32 22 3 4 15 13 17 66  
11 HMVV 22 2 6 14 12 22 62  
12 EMK 22 3 2 17 11 35 61  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
1


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
132
Totaal aantal doelpunten
505
Totaal aantal doelpunten (thuis)
271
Totaal aantal doelpunten (uit)
234
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,83
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,77
Grootste overwinning (thuis) 
Gestel VV - HMVV (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Acht - Marvilde (1 - 6)
Acht - Valkenswaard (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
 
Gestel VV - HMVV (8 - 0)
Gestel VV - Marvilde (4 - 4)
Marvilde - Gestel VV (4 - 4)
Unitas '59 - Valkenswaard (3 - 5)
VOAB - EMK (4 - 4)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Acht2. Beerse Boys3. DOSKO '324. EMK5. Gestel VV6. HMVV7. Marvilde8. RPC9. SBC10. Unitas '5911. Valkenswaard12. VOAB
1. Acht 1 - 34 - 04 - 10 - 12 - 11 - 63 - 32 - 20 - 30 - 50 - 0
2. Beerse Boys4 - 1 6 - 02 - 00 - 12 - 13 - 22 - 03 - 15 - 01 - 21 - 2
3. DOSKO '322 - 10 - 3 0 - 31 - 51 - 10 - 20 - 00 - 41 - 52 - 52 - 5
4. EMK1 - 20 - 12 - 3 0 - 25 - 01 - 41 - 23 - 13 - 41 - 52 - 4
5. Gestel VV3 - 11 - 01 - 16 - 1 8 - 04 - 44 - 05 - 25 - 24 - 31 - 1
6. HMVV3 - 21 - 50 - 02 - 10 - 4 0 - 32 - 42 - 32 - 21 - 52 - 3
7. Marvilde4 - 01 - 06 - 06 - 14 - 43 - 0 1 - 01 - 02 - 21 - 11 - 2
8. RPC2 - 10 - 23 - 02 - 02 - 31 - 12 - 2 1 - 21 - 03 - 10 - 0
9. SBC6 - 01 - 03 - 02 - 13 - 20 - 01 - 03 - 1 4 - 11 - 12 - 3
10. Unitas '591 - 14 - 10 - 32 - 10 - 22 - 21 - 33 - 20 - 0 3 - 53 - 2
11. Valkenswaard2 - 15 - 24 - 03 - 33 - 13 - 00 - 36 - 01 - 13 - 2 2 - 1
12. VOAB1 - 30 - 03 - 14 - 41 - 33 - 11 - 41 - 11 - 41 - 20 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie