Zondag 3e klasse D

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2011/2012).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2011/2012
of bekijk de Zondag 3e klasse D in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Woezik 22 14 4 4 46 54 20  
2 Trekvogels 22 12 6 4 42 46 34  
3 ONA '53 22 13 3 6 42 49 38  
4 SML 22 12 4 6 40 42 33  
5 WAVV 22 10 2 10 32 46 32  
6 Hatert 22 8 6 8 30 36 32  
7 Groesbeekse Boys 22 7 6 9 27 31 38  
8 Beuningse Boys 22 7 5 10 26 41 47  
9 Arnhemse Boys Schuytgraaf 22 6 7 9 25 36 45  
10 Overasseltse Boys 22 6 4 12 22 24 51  
11 Union 22 5 4 13 19 27 43  
12 Spero 22 4 5 13 17 25 44  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
1


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
132
Totaal aantal doelpunten
457
Totaal aantal doelpunten (thuis)
268
Totaal aantal doelpunten (uit)
189
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,46
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,43
Grootste overwinning (thuis) 
 
Woezik - Trekvogels (6 - 0)
Woezik - Union (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Overasseltse Boys - SML (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
ONA '53 - Hatert (5 - 3)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Arnhemse Boys Schuytgraaf2. Beuningse Boys3. Groesbeekse Boys4. Hatert5. ONA '536. Overasseltse Boys7. SML8. Spero9. Trekvogels10. Union11. WAVV12. Woezik
1. Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 - 21 - 11 - 10 - 23 - 11 - 23 - 21 - 31 - 13 - 12 - 1
2. Beuningse Boys5 - 1 3 - 11 - 42 - 51 - 13 - 33 - 14 - 20 - 23 - 11 - 5
3. Groesbeekse Boys0 - 01 - 4 1 - 02 - 02 - 30 - 11 - 01 - 23 - 20 - 21 - 1
4. Hatert1 - 12 - 01 - 1 1 - 25 - 02 - 11 - 13 - 32 - 03 - 12 - 1
5. ONA '534 - 22 - 12 - 25 - 3 0 - 02 - 21 - 04 - 25 - 13 - 10 - 2
6. Overasseltse Boys3 - 22 - 10 - 32 - 31 - 3 0 - 51 - 11 - 12 - 11 - 01 - 2
7. SML2 - 41 - 02 - 11 - 02 - 01 - 0 2 - 12 - 32 - 01 - 02 - 2
8. Spero3 - 31 - 31 - 31 - 03 - 41 - 31 - 4 1 - 11 - 01 - 02 - 0
9. Trekvogels1 - 03 - 03 - 32 - 04 - 13 - 04 - 31 - 1 1 - 01 - 20 - 0
10. Union4 - 21 - 12 - 31 - 13 - 14 - 11 - 12 - 11 - 2 1 - 20 - 3
11. WAVV4 - 12 - 25 - 03 - 01 - 25 - 16 - 16 - 10 - 42 - 0 0 - 1
12. Woezik1 - 24 - 13 - 13 - 13 - 14 - 02 - 12 - 06 - 06 - 02 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie