Zondag 4e klasse A

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2011/2012).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2011/2012
of bekijk de Zondag 4e klasse A in het huidige seizoen (2017/2018).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Wilhelminaschool 22 16 4 2 52 62 37  
2 Berghuizen 22 15 4 3 49 57 28  
3 BWO 22 13 4 5 43 60 38  
4 EMOS 22 10 4 8 34 53 48  
5 FC Suryoye-Mediterraneo 22 9 4 9 31 55 53  
6 Rood Zwart 22 8 5 9 29 40 33  
7 SV De Lutte 22 7 7 8 28 39 51  
8 TVV 22 8 2 12 26 48 55  
9 Enschedese Boys 22 6 6 10 24 40 47  
10 GFC 22 6 4 12 22 35 52  
11 Buurse 22 5 6 11 21 47 55  
12 Vosta 22 1 6 15 9 31 70  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
1
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
1


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
132
Totaal aantal doelpunten
567
Totaal aantal doelpunten (thuis)
326
Totaal aantal doelpunten (uit)
241
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,30
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,47
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,83
Grootste overwinning (thuis) 
 
BWO - Vosta (7 - 0)
Rood Zwart - Suryoye-Mediterraneo FC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Vosta - Suryoye-Mediterraneo FC (2 - 7)
TVV - BWO (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Suryoye-Mediterraneo FC - EMOS (5 - 5)
Suryoye-Mediterraneo FC - Vosta (7 - 3)
TVV - Enschedese Boys (6 - 4)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Berghuizen2. Buurse3. BWO4. EMOS5. Enschedese Boys6. GFC7. SV De Lutte8. Rood Zwart9. FC Suryoye-Mediterraneo10. TVV11. Vosta12. Wilhelminaschool
1. Berghuizen 7 - 21 - 12 - 22 - 12 - 06 - 14 - 14 - 32 - 15 - 00 - 0
2. Buurse1 - 4 6 - 16 - 33 - 40 - 03 - 32 - 02 - 10 - 11 - 12 - 3
3. BWO0 - 23 - 2 4 - 31 - 14 - 11 - 12 - 15 - 15 - 07 - 00 - 2
4. EMOS2 - 14 - 23 - 4 2 - 05 - 14 - 00 - 00 - 35 - 42 - 02 - 4
5. Enschedese Boys1 - 10 - 23 - 26 - 2 2 - 31 - 31 - 40 - 33 - 02 - 22 - 2
6. GFC1 - 24 - 21 - 00 - 22 - 3 1 - 10 - 02 - 23 - 22 - 13 - 5
7. SV De Lutte0 - 14 - 21 - 22 - 11 - 12 - 0 1 - 31 - 11 - 02 - 04 - 3
8. Rood Zwart1 - 42 - 02 - 33 - 01 - 04 - 12 - 2 7 - 02 - 10 - 11 - 2
9. FC Suryoye-Mediterraneo1 - 24 - 31 - 15 - 51 - 23 - 26 - 12 - 1 2 - 07 - 30 - 2
10. TVV5 - 13 - 30 - 50 - 46 - 45 - 34 - 32 - 25 - 0 3 - 03 - 4
11. Vosta2 - 32 - 23 - 50 - 11 - 13 - 43 - 32 - 22 - 71 - 2 1 - 3
12. Wilhelminaschool2 - 11 - 13 - 41 - 13 - 22 - 16 - 23 - 13 - 22 - 16 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie