Zondag 3e klasse B

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2012/2013).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2012/2013
of bekijk de Zondag 3e klasse B in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Groen Wit (Breda) 22 13 5 4 44 54 34  
2 Oosterhout 22 12 4 6 40 43 26  
3 Madese Boys 22 11 3 8 36 40 29  
4 Baardwijk 22 10 5 7 35 33 35  
5 SCO 22 9 7 6 34 44 34  
6 Gilze 22 9 3 10 30 29 36  
7 Rijen 22 7 7 8 28 37 37  
8 RCD 22 8 4 10 28 44 46  
9 Terheijden 22 8 4 10 28 35 39  
10 Waspik 22 8 3 11 27 40 56  
11 Zundert 22 5 6 11 21 32 46  
12 Beek Vooruit 22 6 1 15 19 32 45  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
1


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
132
Totaal aantal doelpunten
463
Totaal aantal doelpunten (thuis)
231
Totaal aantal doelpunten (uit)
232
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,51
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,76
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Beek Vooruit - Waspik (6 - 1)
SCO - Zundert (6 - 1)
Groen Wit (Breda) - Oosterhout (5 - 0)
Oosterhout - Beek Vooruit (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
 
Waspik - SCO (2 - 7)
Gilze - Beek Vooruit (0 - 5)
Baardwijk - RCD (0 - 5)
SCO - Rijen (0 - 5)
Waspik - Terheijden (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Terheijden - Waspik (5 - 4)
Waspik - SCO (2 - 7)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Baardwijk2. Beek Vooruit3. Gilze4. Groen Wit (Breda)5. Madese Boys6. Oosterhout7. RCD8. Rijen9. SCO10. Terheijden11. Waspik12. Zundert
1. Baardwijk 5 - 21 - 02 - 31 - 02 - 00 - 51 - 11 - 03 - 00 - 42 - 0
2. Beek Vooruit0 - 1 0 - 22 - 30 - 22 - 13 - 42 - 40 - 10 - 26 - 10 - 1
3. Gilze3 - 30 - 5 1 - 31 - 00 - 41 - 33 - 13 - 12 - 12 - 12 - 4
4. Groen Wit (Breda)2 - 21 - 02 - 0 4 - 25 - 02 - 31 - 10 - 05 - 30 - 11 - 3
5. Madese Boys2 - 01 - 21 - 01 - 4 1 - 25 - 12 - 21 - 24 - 01 - 13 - 0
6. Oosterhout4 - 25 - 01 - 11 - 21 - 0 2 - 14 - 01 - 42 - 12 - 21 - 0
7. RCD5 - 22 - 40 - 02 - 41 - 20 - 3 1 - 13 - 11 - 10 - 41 - 1
8. Rijen0 - 12 - 00 - 20 - 21 - 22 - 12 - 1 1 - 13 - 25 - 22 - 2
9. SCO2 - 24 - 10 - 33 - 32 - 20 - 04 - 20 - 5 3 - 01 - 26 - 1
10. Terheijden0 - 11 - 02 - 01 - 12 - 30 - 32 - 02 - 00 - 0 5 - 43 - 2
11. Waspik2 - 10 - 11 - 24 - 30 - 21 - 11 - 44 - 32 - 70 - 5 2 - 1
12. Zundert0 - 02 - 22 - 12 - 32 - 30 - 41 - 41 - 11 - 22 - 24 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie