Zondag 3e klasse D

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2012/2013).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2012/2013
of bekijk de Zondag 3e klasse D in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 SBC 22 13 4 5 43 55 31  
2 VOAB 22 12 6 4 42 45 18  
3 RPC 22 13 3 6 42 48 30  
4 Unitas '59 22 10 4 8 34 41 30  
5 NOAD 22 10 4 8 34 36 36  
6 Oisterwijk 22 8 8 6 32 37 34  
7 Heeze 22 7 6 9 27 37 36  
8 Jong Brabant 22 7 6 9 27 41 47  
9 Bergeijk 22 6 8 8 26 25 29  
10 TSV Gudok 22 7 4 11 25 37 56  
11 Taxandria 22 4 7 11 19 28 46  
12 Reusel Sport 22 4 2 16 14 21 58  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
1


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
132
Totaal aantal doelpunten
451
Totaal aantal doelpunten (thuis)
257
Totaal aantal doelpunten (uit)
194
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,42
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,95
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,47
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
SBC - Reusel Sport (7 - 1)
Heeze - Reusel Sport (6 - 0)
SBC - TSV Gudok (6 - 0)
Unitas '59 - Taxandria (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Reusel Sport - Heeze (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Jong Brabant - Taxandria (5 - 3)
SBC - Reusel Sport (7 - 1)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bergeijk2. Heeze3. Jong Brabant4. NOAD5. Oisterwijk6. Reusel Sport7. RPC8. SBC9. Taxandria10. TSV Gudok11. Unitas '5912. VOAB
1. Bergeijk 0 - 02 - 11 - 22 - 21 - 01 - 14 - 01 - 15 - 00 - 11 - 1
2. Heeze0 - 0 0 - 23 - 00 - 06 - 03 - 42 - 24 - 01 - 13 - 21 - 2
3. Jong Brabant1 - 13 - 1 1 - 31 - 22 - 20 - 43 - 35 - 32 - 41 - 11 - 4
4. NOAD3 - 10 - 22 - 4 1 - 32 - 03 - 22 - 12 - 20 - 31 - 10 - 1
5. Oisterwijk1 - 06 - 11 - 21 - 1 4 - 23 - 21 - 11 - 05 - 10 - 01 - 4
6. Reusel Sport0 - 10 - 62 - 50 - 32 - 1 0 - 21 - 30 - 10 - 31 - 02 - 2
7. RPC5 - 03 - 12 - 10 - 15 - 03 - 1 0 - 01 - 14 - 31 - 01 - 0
8. SBC1 - 31 - 04 - 33 - 21 - 07 - 14 - 0 2 - 06 - 03 - 02 - 0
9. Taxandria0 - 01 - 24 - 01 - 11 - 10 - 12 - 32 - 5 3 - 21 - 31 - 1
10. TSV Gudok2 - 15 - 00 - 01 - 42 - 23 - 11 - 41 - 42 - 3 1 - 00 - 4
11. Unitas '592 - 04 - 12 - 35 - 24 - 11 - 52 - 03 - 26 - 01 - 1 1 - 2
12. VOAB5 - 00 - 00 - 00 - 11 - 12 - 03 - 13 - 03 - 16 - 11 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie