Zondag 3e klasse B

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2014/2015).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2014/2015
of bekijk de Zondag 3e klasse B in het huidige seizoen (2017/2018).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 VV Dubbeldam 26 17 5 4 56 63 28  
2 SCO 26 16 7 3 55 74 36  
3 VV Rijen 26 15 6 5 51 67 33  
4 VV Zundert 26 14 5 7 47 61 42  
5 VV Virtus 26 14 5 7 47 46 35  
6 VV Waspik 26 13 5 8 44 61 41  
7 TSV NOAD 26 12 6 8 42 51 46  
8 VV Bavel 26 10 4 12 34 42 49  
9 Beek Vooruit 26 10 3 13 33 57 49  
10 Veerse Boys 26 8 8 10 32 55 46  
11 TVC/Breda 26 7 5 14 26 49 70  
12 SV Terheijden 26 5 4 17 19 40 75  
13 Groen Wit (Breda) 26 3 6 17 15 29 81  
14 GSBW 26 2 3 21 9 29 93  

Promotie/degradatieregeling

Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
724
Totaal aantal doelpunten (thuis)
377
Totaal aantal doelpunten (uit)
347
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,98
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,07
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,91
Grootste overwinning (thuis) 
 
SCO - GSBW (8 - 1)
Beek Vooruit - Groen Wit (Breda) (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
GSBW - Beek Vooruit (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
GSBW - SCO (2 - 7)
SCO - GSBW (8 - 1)
TVC/Breda - Bavel (5 - 4)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bavel2. Beek Vooruit3. VV Dubbeldam4. Groen Wit (Breda)5. GSBW6. TSV NOAD7. VV Rijen8. SCO9. SV Terheijden10. TVC/Breda11. Veerse Boys12. VV Virtus13. VV Waspik14. VV Zundert
1. VV Bavel 0 - 51 - 04 - 13 - 02 - 31 - 41 - 43 - 23 - 01 - 10 - 12 - 00 - 2
2. Beek Vooruit0 - 1 2 - 37 - 05 - 11 - 50 - 11 - 54 - 00 - 32 - 21 - 21 - 31 - 1
3. VV Dubbeldam3 - 12 - 2 4 - 03 - 00 - 01 - 02 - 15 - 13 - 11 - 11 - 22 - 04 - 0
4. Groen Wit (Breda)0 - 00 - 10 - 7 2 - 20 - 41 - 12 - 43 - 11 - 22 - 22 - 40 - 23 - 5
5. GSBW1 - 50 - 81 - 22 - 3 1 - 31 - 22 - 74 - 01 - 11 - 50 - 31 - 11 - 4
6. TSV NOAD1 - 11 - 41 - 23 - 02 - 1 3 - 10 - 52 - 22 - 32 - 12 - 02 - 10 - 1
7. VV Rijen4 - 05 - 12 - 23 - 36 - 13 - 4 1 - 21 - 04 - 20 - 10 - 05 - 12 - 1
8. SCO1 - 12 - 10 - 24 - 18 - 15 - 11 - 3 4 - 11 - 11 - 12 - 22 - 13 - 2
9. SV Terheijden2 - 12 - 01 - 21 - 31 - 32 - 21 - 62 - 2 5 - 22 - 31 - 22 - 31 - 2
10. TVC/Breda5 - 41 - 21 - 62 - 23 - 23 - 42 - 32 - 23 - 5 1 - 32 - 01 - 52 - 2
11. Veerse Boys1 - 21 - 22 - 26 - 06 - 02 - 02 - 22 - 31 - 21 - 2 3 - 31 - 32 - 3
12. VV Virtus4 - 25 - 14 - 21 - 03 - 11 - 00 - 41 - 21 - 11 - 04 - 1 1 - 10 - 2
13. VV Waspik1 - 23 - 23 - 04 - 05 - 02 - 21 - 31 - 17 - 14 - 22 - 31 - 0 3 - 3
14. VV Zundert3 - 10 - 31 - 25 - 02 - 12 - 21 - 11 - 26 - 14 - 23 - 13 - 12 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie