Zondag 3e klasse D

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2014/2015).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2014/2015
of bekijk de Zondag 3e klasse D in het huidige seizoen (2017/2018).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Rood Wit V 26 21 4 1 67 94 17  
2 RKVVO 26 17 3 6 54 60 31  
3 Dommelen 26 17 2 7 53 62 31  
4 Braakhuizen 26 14 5 7 47 62 32  
5 Oirschot Vooruit 26 13 6 7 45 68 44  
6 Reusel Sport 26 13 5 8 44 53 45  
7 Wilhelmina Boys 26 13 2 11 41 62 44  
8 Nevelo 26 12 4 10 40 47 49  
9 Bladella 26 9 4 13 31 43 44  
10 Oisterwijk 26 6 8 12 26 35 63  
11 Spoordonkse Boys 26 6 7 13 25 39 59  
12 Bergeijk 26 6 3 17 21 39 69  
13 Jong Brabant 26 5 5 16 20 43 63  
14 Helmond 26 1 0 25 3 6 122  

Promotie/degradatieregeling

Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
713
Totaal aantal doelpunten (thuis)
390
Totaal aantal doelpunten (uit)
323
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,92
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,77
Grootste overwinning (thuis) 
Rood Wit V - Oisterwijk (14 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Bergeijk - Braakhuizen (1 - 9)
Helmond - Rood Wit V (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Rood Wit V - Oisterwijk (14 - 0)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bergeijk2. Bladella3. Braakhuizen4. Dommelen5. Helmond6. Jong Brabant7. Nevelo8. Oirschot Vooruit9. Oisterwijk10. Reusel Sport11. RKVVO12. Rood Wit V13. Spoordonkse Boys14. Wilhelmina Boys
1. Bergeijk 0 - 21 - 91 - 27 - 02 - 20 - 25 - 51 - 11 - 40 - 21 - 42 - 12 - 1
2. Bladella3 - 0 0 - 12 - 03 - 02 - 10 - 12 - 31 - 11 - 21 - 20 - 21 - 12 - 1
3. Braakhuizen5 - 02 - 1 1 - 34 - 03 - 03 - 11 - 23 - 30 - 01 - 31 - 17 - 12 - 1
4. Dommelen1 - 02 - 12 - 0 6 - 00 - 13 - 01 - 43 - 04 - 00 - 21 - 34 - 03 - 1
5. Helmond1 - 50 - 40 - 41 - 8 1 - 50 - 30 - 41 - 50 - 70 - 10 - 80 - 31 - 7
6. Jong Brabant2 - 42 - 42 - 21 - 35 - 0 1 - 23 - 21 - 12 - 31 - 20 - 53 - 41 - 0
7. Nevelo1 - 05 - 11 - 36 - 32 - 02 - 1 1 - 13 - 31 - 13 - 41 - 01 - 11 - 0
8. Oirschot Vooruit2 - 32 - 21 - 31 - 36 - 04 - 24 - 2 2 - 11 - 22 - 30 - 00 - 05 - 1
9. Oisterwijk2 - 11 - 12 - 00 - 20 - 11 - 12 - 42 - 4 0 - 21 - 00 - 22 - 12 - 2
10. Reusel Sport4 - 14 - 20 - 20 - 25 - 02 - 12 - 02 - 51 - 2 4 - 20 - 23 - 33 - 2
11. RKVVO3 - 11 - 02 - 21 - 07 - 04 - 03 - 01 - 37 - 00 - 0 2 - 42 - 12 - 3
12. Rood Wit V2 - 05 - 24 - 21 - 11 - 04 - 08 - 12 - 214 - 02 - 12 - 0 8 - 03 - 1
13. Spoordonkse Boys4 - 00 - 50 - 11 - 17 - 04 - 42 - 11 - 32 - 11 - 10 - 20 - 3 0 - 1
14. Wilhelmina Boys4 - 15 - 01 - 03 - 45 - 02 - 13 - 21 - 03 - 28 - 02 - 21 - 43 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie