Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Houten 26 17 4 5 55 89 43  
2 Vriendenschaar 26 17 4 5 55 63 39  
3 VVZA 26 16 6 4 54 63 32  
4 Eldenia 26 13 6 7 45 56 46  
5 Jeugd FC 26 13 4 9 42 61 46 -1
6 Sporting '70 26 10 6 10 36 50 52  
7 Wasmeer 26 11 2 13 35 55 60  
8 RODA '46 26 10 5 11 35 49 54  
9 Saestum 26 9 5 12 32 52 58  
10 APWC 26 8 6 12 30 62 80  
11 Zeist 26 8 4 14 27 51 63 -1
12 ONA '53 26 6 6 14 24 43 61  
13 HDS 26 5 6 15 21 37 67  
14 SCR 26 4 6 16 18 31 61  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
183
Totaal aantal doelpunten
765
Totaal aantal doelpunten (thuis)
405
Totaal aantal doelpunten (uit)
360
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,21
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,97
Grootste overwinning (thuis) 
Eldenia - Wasmeer (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
APWC - ONA '53 (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Houten - APWC (9 - 2)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. Eldenia3. HDS4. Houten5. Jeugd FC6. ONA '537. RODA '468. Saestum9. SCR10. Sporting '7011. Vriendenschaar12. VVZA13. Wasmeer14. Zeist
1. APWC 1 - 54 - 23 - 31 - 00 - 77 - 33 - 26 - 14 - 32 - 44 - 53 - 51 - 3
2. Eldenia1 - 1 3 - 11 - 00 - 42 - 03 - 12 - 23 - 01 - 12 - 22 - 18 - 04 - 3
3. HDS1 - 21 - 1 4 - 31 - 42 - 01 - 12 - 23 - 11 - 20 - 50 - 12 - 02 - 4
4. Houten9 - 21 - 23 - 1 5 - 02 - 05 - 15 - 23 - 22 - 34 - 22 - 23 - 12 - 0
5. Jeugd FC3 - 14 - 25 - 12 - 6 1 - 20 - 31 - 23 - 24 - 10 - 11 - 12 - 63 - 0
6. ONA '532 - 22 - 44 - 22 - 20 - 3 2 - 40 - 13 - 22 - 22 - 40 - 11 - 22 - 2
7. RODA '462 - 13 - 01 - 33 - 52 - 23 - 4 2 - 20 - 11 - 00 - 12 - 02 - 12 - 2
8. Saestum2 - 44 - 13 - 01 - 21 - 36 - 11 - 4 2 - 10 - 10 - 12 - 73 - 31 - 3
9. SCR2 - 22 - 31 - 10 - 50 - 51 - 11 - 12 - 2 1 - 21 - 00 - 12 - 12 - 1
10. Sporting '703 - 11 - 12 - 00 - 43 - 41 - 11 - 03 - 43 - 3 2 - 31 - 22 - 35 - 1
11. Vriendenschaar2 - 21 - 35 - 14 - 31 - 15 - 23 - 22 - 13 - 04 - 1 2 - 11 - 12 - 0
12. VVZA4 - 24 - 21 - 11 - 12 - 22 - 05 - 02 - 01 - 01 - 15 - 2 0 - 16 - 3
13. Wasmeer3 - 04 - 06 - 12 - 62 - 11 - 20 - 22 - 43 - 12 - 32 - 11 - 5 3 - 4
14. Zeist3 - 32 - 03 - 32 - 30 - 34 - 13 - 41 - 23 - 22 - 31 - 20 - 21 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie