Zondag 4e klasse G

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2016/2017).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2016/2017
of bekijk de Zondag 4e klasse G in het huidige seizoen (2017/2018).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Zwaluwen Utrecht 1911 24 20 3 1 63 111 36  
2 UVV 24 14 4 6 46 59 37  
3 VV Schalkwijk 24 14 3 7 45 53 34  
4 SV Achterveld 24 13 4 7 43 59 59  
5 Rivierwijkers 24 12 6 6 42 62 39  
6 SV Aurora 24 12 6 6 42 65 43  
7 Amsvorde 24 10 4 10 34 62 41  
8 SV Odijk 24 9 5 10 32 47 45  
9 DWSV 24 7 4 13 25 48 60  
10 VV De Dreef 24 6 5 13 23 52 84  
11 VV Hoograven 24 6 1 17 19 45 116  
12 VSC 24 5 1 18 16 39 60  
13 Brederodes 24 4 2 18 14 38 86  
14 Faja Lobi KDS 0 0 0 0 0 0 0  

Promotie/degradatieregeling

Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
740
Totaal aantal doelpunten (thuis)
414
Totaal aantal doelpunten (uit)
326
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,74
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,65
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,09
Grootste overwinning (thuis) 
 
Aurora - Hoograven (8 - 0)
VSC - Hoograven (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Hoograven - Zwaluwen Utrecht 1911 (1 - 15)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hoograven - Zwaluwen Utrecht 1911 (1 - 15)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Achterveld2. Amsvorde3. SV Aurora4. Brederodes5. VV De Dreef6. DWSV7. Faja Lobi KDS8. VV Hoograven9. SV Odijk10. Rivierwijkers11. VV Schalkwijk12. UVV13. VSC14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. SV Achterveld 1 - 03 - 56 - 22 - 23 - 2 4 sep5 - 11 - 23 - 13 - 23 - 13 - 22 - 4
2. Amsvorde1 - 2 1 - 14 - 04 - 03 - 1 7 mei4 - 12 - 20 - 11 - 13 - 07 - 21 - 2
3. SV Aurora2 - 31 - 2 6 - 26 - 12 - 126 mrt8 - 01 - 10 - 01 - 12 - 03 - 11 - 3
4. Brederodes4 - 52 - 101 - 4 2 - 43 - 327 nov1 - 02 - 31 - 00 - 10 - 12 - 41 - 7
5. VV De Dreef3 - 33 - 91 - 73 - 4 2 - 218 sep4 - 53 - 03 - 01 - 52 - 20 - 24 - 4
6. DWSV0 - 03 - 22 - 41 - 01 - 4 23 apr4 - 26 - 40 - 31 - 21 - 45 - 10 - 2
7. Faja Lobi KDS29 jan 4 dec 2 okt30 apr12 feb13 nov 19 mrt16 okt 2 apr25 sep11 sep14 mei12 mrt
8. VV Hoograven4 - 44 - 24 - 56 - 11 - 51 - 6 9 okt 1 - 33 - 21 - 30 - 83 - 21 - 15
9. SV Odijk1 - 20 - 31 - 12 - 02 - 05 - 1 9 apr7 - 0 2 - 21 - 00 - 22 - 03 - 4
10. Rivierwijkers8 - 23 - 02 - 03 - 37 - 22 - 230 okt7 - 12 - 2 4 - 04 - 22 - 11 - 5
11. VV Schalkwijk2 - 04 - 03 - 15 - 01 - 04 - 119 feb2 - 32 - 00 - 3 3 - 24 - 10 - 3
12. UVV3 - 11 - 01 - 12 - 16 - 22 - 1 5 feb6 - 12 - 14 - 11 - 1 2 - 14 - 4
13. VSC0 - 22 - 21 - 21 - 41 - 21 - 411 dec8 - 03 - 11 - 21 - 31 - 2 2 - 1
14. Zwaluwen Utrecht 19117 - 04 - 18 - 15 - 28 - 14 - 0 6 nov4 - 25 - 22 - 25 - 43 - 12 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie