Zondag 2e klasse E

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2011/2012).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2011/2012
of bekijk de Zondag 2e klasse E in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Halsteren 26 19 0 7 57 64 34  
2 DOSKO 26 15 6 5 51 55 32  
3 TSC 26 14 8 4 50 58 37  
4 Unitas 26 14 4 8 46 64 38  
5 Uno Animo 26 13 4 9 43 54 48  
6 RCS 26 10 4 12 34 43 58  
7 Roosendaal 26 9 6 11 33 40 40  
8 Moerse Boys 26 9 5 12 32 32 43  
9 Aardenburg 26 8 7 11 31 47 52  
10 BSC 26 9 4 13 31 34 47  
11 RKDVC 26 8 6 12 30 39 51  
12 Haarsteeg 26 9 2 15 29 35 54  
13 EBOH 26 5 8 13 23 30 43  
14 Madese Boys 26 6 4 16 22 37 55  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
2


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
632
Totaal aantal doelpunten (thuis)
359
Totaal aantal doelpunten (uit)
273
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,47
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,50
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
DOSKO - Haarsteeg (6 - 0)
Unitas - Moerse Boys (6 - 0)
Unitas - BSC (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RCS - Roosendaal (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RKDVC - TSC (5 - 5)



Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aardenburg2. BSC3. DOSKO4. EBOH5. Haarsteeg6. Halsteren7. Madese Boys8. Moerse Boys9. RCS10. RKDVC11. Roosendaal12. TSC13. Unitas14. Uno Animo
1. Aardenburg 1 - 12 - 52 - 23 - 21 - 43 - 03 - 10 - 01 - 22 - 41 - 13 - 14 - 1
2. BSC0 - 3 2 - 01 - 14 - 11 - 52 - 02 - 10 - 11 - 01 - 00 - 11 - 04 - 2
3. DOSKO4 - 22 - 1 1 - 06 - 04 - 31 - 15 - 43 - 13 - 01 - 32 - 11 - 21 - 1
4. EBOH2 - 23 - 21 - 1 0 - 20 - 30 - 11 - 23 - 02 - 03 - 12 - 20 - 22 - 3
5. Haarsteeg4 - 13 - 11 - 22 - 1 0 - 12 - 20 - 01 - 23 - 20 - 21 - 21 - 50 - 1
6. Halsteren2 - 01 - 20 - 12 - 02 - 0 2 - 10 - 13 - 12 - 14 - 01 - 35 - 04 - 3
7. Madese Boys4 - 24 - 30 - 00 - 21 - 21 - 3 1 - 24 - 00 - 23 - 10 - 20 - 35 - 2
8. Moerse Boys0 - 02 - 01 - 20 - 00 - 11 - 23 - 2 2 - 43 - 12 - 01 - 12 - 10 - 4
9. RCS0 - 41 - 00 - 43 - 23 - 12 - 42 - 21 - 2 5 - 10 - 62 - 21 - 03 - 0
10. RKDVC3 - 22 - 21 - 12 - 22 - 01 - 33 - 20 - 04 - 2 2 - 15 - 51 - 33 - 0
11. Roosendaal2 - 11 - 10 - 30 - 01 - 25 - 12 - 12 - 02 - 20 - 0 2 - 20 - 21 - 3
12. TSC0 - 15 - 21 - 04 - 17 - 21 - 32 - 01 - 05 - 22 - 02 - 1 2 - 21 - 1
13. Unitas3 - 36 - 01 - 13 - 03 - 22 - 33 - 06 - 00 - 43 - 11 - 24 - 1 4 - 0
14. Uno Animo4 - 01 - 03 - 12 - 00 - 22 - 16 - 23 - 23 - 13 - 01 - 11 - 24 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie