Zondag 4e klasse G

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2011/2012).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2011/2012
of bekijk de Zondag 4e klasse G in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Essche Boys 22 13 6 3 45 34 20  
2 Spoordonkse Boys 22 11 7 4 40 38 20  
3 SCI 22 12 4 6 40 37 20  
4 Wodan 22 12 4 6 40 40 27  
5 Oirschot Vooruit 22 12 2 8 38 39 31  
6 EMK 22 8 5 9 29 33 31  
7 Wilhelmina Boys 22 8 5 9 29 33 37  
8 Woenselse Boys 21 8 3 10 27 38 37  
9 Tongelre 22 8 2 12 26 37 54  
10 RKGSV 22 5 5 12 20 24 40  
11 Braakhuizen 21 5 4 12 19 35 48  
12 DEES 22 4 3 15 15 22 45  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
1


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
131
Totaal aantal doelpunten
410
Totaal aantal doelpunten (thuis)
225
Totaal aantal doelpunten (uit)
185
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,13
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,41
Grootste overwinning (thuis) 
 
Braakhuizen - Wilhelmina Boys (5 - 0)
EMK - Essche Boys (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Woenselse Boys - Oirschot Vooruit (1 - 5)
Tongelre - Spoordonkse Boys (0 - 4)
RKGSV - Woenselse Boys (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Tongelre - Oirschot Vooruit (5 - 4)
Wodan - Tongelre (4 - 5)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Braakhuizen2. DEES3. EMK4. Essche Boys5. Oirschot Vooruit6. RKGSV7. SCI8. Spoordonkse Boys9. Tongelre10. Wilhelmina Boys11. Wodan12. Woenselse Boys
1. Braakhuizen 1 - 21 - 10 - 11 - 42 - 02 - 51 - 12 - 05 - 00 - 211 mrt
2. DEES3 - 2 1 - 10 - 11 - 23 - 22 - 40 - 20 - 22 - 41 - 00 - 2
3. EMK4 - 32 - 1 5 - 00 - 10 - 10 - 20 - 23 - 22 - 13 - 00 - 2
4. Essche Boys1 - 12 - 02 - 0 1 - 00 - 00 - 01 - 14 - 04 - 12 - 02 - 1
5. Oirschot Vooruit3 - 22 - 01 - 42 - 0 2 - 02 - 00 - 14 - 10 - 21 - 31 - 0
6. RKGSV6 - 22 - 22 - 21 - 21 - 1 0 - 10 - 33 - 10 - 02 - 30 - 4
7. SCI5 - 11 - 00 - 20 - 11 - 14 - 0 1 - 13 - 01 - 11 - 22 - 0
8. Spoordonkse Boys0 - 23 - 12 - 01 - 13 - 00 - 13 - 1 2 - 01 - 13 - 20 - 2
9. Tongelre2 - 11 - 13 - 34 - 25 - 43 - 10 - 20 - 4 2 - 00 - 20 - 3
10. Wilhelmina Boys4 - 13 - 12 - 01 - 30 - 21 - 00 - 21 - 15 - 2 0 - 24 - 0
11. Wodan2 - 22 - 01 - 01 - 14 - 10 - 12 - 02 - 14 - 51 - 1 4 - 1
12. Woenselse Boys2 - 34 - 11 - 11 - 31 - 54 - 10 - 13 - 31 - 45 - 11 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie