Zondag 3e klasse B

Je bekijkt momenteel ons competitiearchief (seizoen 2011/2012).
Zie voor meer archieven het overzicht van alle competities in seizoen 2011/2012
of bekijk de Zondag 3e klasse B in het huidige seizoen (2016/2017).

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies | Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
1 Boeimeer 22 14 2 6 43 63 39 -1
2 SCO 22 14 2 6 42 62 36 -2
3 Terheijden 22 12 4 6 40 58 34  
4 Oosterhout 22 12 3 7 39 68 39  
5 Gilze 22 11 3 8 36 53 39  
6 Groen Wit (Breda) 22 10 5 7 35 55 42  
7 Rijen 22 10 3 9 33 50 38  
8 RCD 22 10 3 9 32 65 51 -1
9 Waspik 22 9 5 8 32 51 54  
10 DIA 22 9 4 9 31 62 45  
11 Dubbeldam 22 4 0 18 12 41 86  
12 SAB 22 0 0 22 0 10 135  

Promotie/degradatieregeling

Aantal ploegen dat rechtstreeks promoveert
1
Aantal ploegen dat rechtstreeks degradeert
2
Aantal ploegen dat nacompetitie speelt voor klassebehoud
1


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
132
Totaal aantal doelpunten
638
Totaal aantal doelpunten (thuis)
321
Totaal aantal doelpunten (uit)
317
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,83
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,40
Grootste overwinning (thuis) 
Gilze - SAB (13 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
SAB - Terheijden (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Gilze - SAB (13 - 0)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Boeimeer2. DIA3. Dubbeldam4. Gilze5. Groen Wit (Breda)6. Oosterhout7. RCD8. Rijen9. SAB10. SCO11. Terheijden12. Waspik
1. Boeimeer 1 - 15 - 12 - 42 - 52 - 33 - 15 - 25 - 02 - 11 - 20 - 0
2. DIA1 - 4 6 - 01 - 26 - 12 - 31 - 12 - 711 - 00 - 52 - 20 - 1
3. Dubbeldam2 - 42 - 5 1 - 21 - 62 - 31 - 61 - 68 - 12 - 33 - 22 - 3
4. Gilze0 - 31 - 13 - 0 4 - 32 - 24 - 23 - 113 - 02 - 31 - 02 - 2
5. Groen Wit (Breda)2 - 43 - 23 - 12 - 0 1 - 25 - 22 - 04 - 11 - 14 - 51 - 2
6. Oosterhout2 - 33 - 13 - 14 - 12 - 2 3 - 42 - 36 - 03 - 11 - 22 - 3
7. RCD0 - 31 - 47 - 13 - 02 - 23 - 2 1 - 38 - 15 - 31 - 33 - 1
8. Rijen1 - 20 - 14 - 12 - 00 - 00 - 62 - 2 2 - 12 - 12 - 31 - 3
9. SAB1 - 51 - 72 - 30 - 50 - 40 - 80 - 60 - 5 0 - 80 - 100 - 3
10. SCO4 - 23 - 24 - 23 - 11 - 32 - 13 - 21 - 04 - 0 4 - 01 - 1
11. Terheijden3 - 12 - 32 - 31 - 23 - 02 - 24 - 10 - 02 - 04 - 0 4 - 1
12. Waspik3 - 42 - 36 - 33 - 11 - 12 - 52 - 41 - 78 - 21 - 62 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie