Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Centrum Boys 26 22 2 2 68 88 25  
2 Sittard 26 16 0 10 48 69 34  
3 Alfa Sport VV 26 15 1 10 46 48 40  
4 MMC Weert 26 13 6 7 45 57 37  
5 Laar 26 12 8 6 44 58 36  
6 DVO 26 11 8 7 41 56 40  
7 Budel SV 26 10 8 8 38 41 41  
8 DESM 26 11 4 11 37 48 50  
9 Spaubeek 26 11 3 12 36 47 54  
10 Geleen Zuid FC 26 9 5 12 32 37 36  
11 RKVB 26 9 5 12 32 47 55  
12 HEBES 26 9 4 13 31 51 62  
13 Oda FC 26 4 4 18 16 36 67  
14 Neerbeek RKVV 26 1 0 25 3 25 131  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
708
Totaal aantal doelpunten (thuis)
380
Totaal aantal doelpunten (uit)
328
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,80
Grootste overwinning (thuis) 
MMC Weert - Neerbeek RKVV (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Neerbeek RKVV - Sittard (1 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Centrum Boys - HEBES (9 - 3)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alfa Sport VV2. Budel SV3. Centrum Boys4. DESM5. DVO6. Geleen Zuid FC7. HEBES8. Laar9. MMC Weert10. Neerbeek RKVV11. Oda FC12. RKVB13. Sittard14. Spaubeek
1. Alfa Sport VV 2 - 00 - 22 - 12 - 52 - 15 - 40 - 11 - 04 - 01 - 23 - 02 - 10 - 2
2. Budel SV3 - 2 0 - 14 - 01 - 11 - 02 - 22 - 22 - 24 - 23 - 23 - 00 - 31 - 1
3. Centrum Boys3 - 05 - 1 4 - 13 - 03 - 09 - 31 - 15 - 19 - 24 - 34 - 20 - 22 - 1
4. DESM4 - 21 - 20 - 1 2 - 20 - 03 - 20 - 01 - 13 - 04 - 14 - 23 - 22 - 4
5. DVO1 - 23 - 02 - 25 - 2 2 - 23 - 34 - 11 - 13 - 01 - 10 - 12 - 42 - 1
6. Geleen Zuid FC2 - 31 - 10 - 20 - 20 - 1 3 - 03 - 01 - 14 - 03 - 02 - 30 - 33 - 1
7. HEBES0 - 31 - 00 - 52 - 02 - 21 - 2 0 - 52 - 18 - 24 - 11 - 32 - 12 - 1
8. Laar2 - 10 - 01 - 30 - 24 - 03 - 21 - 1 1 - 58 - 02 - 13 - 23 - 05 - 1
9. MMC Weert1 - 21 - 02 - 32 - 11 - 22 - 11 - 02 - 2 10 - 04 - 02 - 22 - 04 - 1
10. Neerbeek RKVV0 - 22 - 50 - 41 - 60 - 70 - 11 - 30 - 81 - 4 2 - 41 - 61 - 100 - 2
11. Oda FC2 - 20 - 11 - 50 - 10 - 10 - 35 - 21 - 11 - 24 - 2 1 - 21 - 32 - 4
12. RKVB0 - 22 - 22 - 03 - 13 - 21 - 20 - 53 - 31 - 22 - 30 - 0 2 - 02 - 3
13. Sittard1 - 04 - 10 - 26 - 12 - 13 - 02 - 10 - 12 - 34 - 17 - 15 - 2 1 - 2
14. Spaubeek2 - 31 - 20 - 62 - 30 - 31 - 11 - 02 - 04 - 06 - 43 - 21 - 10 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie