Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Unitas '59 26 24 2 0 74 85 14  
2 MULO 26 19 3 4 60 71 27  
3 DBS 26 15 3 8 48 48 29  
4 Bruheze 26 14 2 10 44 44 33  
5 Stiphout Vooruit 26 10 8 8 38 50 43  
6 Lierop 26 12 2 12 38 47 63  
7 Bavos 26 11 3 12 36 34 37  
8 ASV '33 26 9 6 11 33 35 43  
9 Mifano 26 8 7 11 31 23 32  
10 MVC 26 9 4 13 31 36 46  
11 Woenselse Boys 26 7 7 12 28 41 57  
12 Pusphaira 26 8 2 16 26 35 50  
13 Olympia Boys 26 5 3 18 18 18 39  
14 SPV 26 4 2 20 14 33 87  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
600
Totaal aantal doelpunten (thuis)
338
Totaal aantal doelpunten (uit)
262
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,30
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,44
Grootste overwinning (thuis) 
Unitas '59 - Lierop (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DBS - Unitas '59 (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Pusphaira - Woenselse Boys (6 - 4)
Unitas '59 - Lierop (10 - 0)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV '332. Bavos3. Bruheze4. DBS5. Lierop6. Mifano7. MULO8. MVC9. Olympia Boys10. Pusphaira11. SPV12. Stiphout Vooruit13. Unitas '5914. Woenselse Boys
1. ASV '33 1 - 12 - 00 - 05 - 21 - 10 - 20 - 12 - 12 - 14 - 20 - 12 - 41 - 1
2. Bavos2 - 4 3 - 10 - 21 - 32 - 11 - 22 - 02 - 00 - 23 - 51 - 10 - 10 - 3
3. Bruheze0 - 12 - 0 1 - 22 - 12 - 03 - 42 - 11 - 12 - 06 - 00 - 21 - 22 - 0
4. DBS3 - 00 - 10 - 1 1 - 22 - 00 - 02 - 12 - 13 - 04 - 11 - 20 - 58 - 0
5. Lierop2 - 12 - 53 - 12 - 3 3 - 01 - 44 - 15 - 13 - 13 - 22 - 60 - 33 - 2
6. Mifano0 - 11 - 02 - 12 - 10 - 2 0 - 40 - 00 - 10 - 02 - 01 - 10 - 24 - 0
7. MULO8 - 11 - 23 - 13 - 12 - 11 - 0 2 - 21 - 05 - 05 - 25 - 20 - 24 - 0
8. MVC4 - 21 - 00 - 30 - 24 - 01 - 30 - 3 2 - 05 - 02 - 01 - 40 - 21 - 1
9. Olympia Boys1 - 00 - 01 - 20 - 20 - 10 - 11 - 20 - 3 0 - 06 - 01 - 20 - 31 - 2
10. Pusphaira1 - 00 - 11 - 20 - 14 - 00 - 13 - 06 - 20 - 1 2 - 33 - 01 - 46 - 4
11. SPV1 - 31 - 41 - 32 - 32 - 01 - 11 - 50 - 22 - 00 - 2 3 - 30 - 40 - 2
12. Stiphout Vooruit1 - 10 - 11 - 21 - 11 - 12 - 20 - 05 - 11 - 03 - 26 - 1 0 - 32 - 4
13. Unitas '593 - 13 - 10 - 03 - 210 - 03 - 03 - 12 - 03 - 02 - 07 - 13 - 2 6 - 0
14. Woenselse Boys0 - 00 - 12 - 31 - 21 - 11 - 10 - 41 - 10 - 16 - 05 - 23 - 12 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie