Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Hapse Boys 24 18 2 4 56 56 21  
2 Festilent 24 13 4 7 43 54 40  
3 Constantia 24 12 6 6 42 39 23  
4 Herpinia 24 13 3 8 42 37 26  
5 HBV 24 11 4 9 37 35 34  
6 SDDL 24 9 5 10 32 48 50  
7 Cito 24 10 2 12 32 36 39  
8 SES 24 7 8 9 29 30 29  
9 SIOL 24 7 8 9 29 39 52  
10 Juliana Mill 24 7 7 10 28 28 32  
11 Achilles Reek 24 5 7 12 22 38 51  
12 Estria 24 5 7 12 22 27 42  
13 Toxandria 24 5 5 14 20 26 54  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
493
Totaal aantal doelpunten (thuis)
253
Totaal aantal doelpunten (uit)
240
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,54
Grootste overwinning (thuis) 
Herpinia - SIOL (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
SDDL - Hapse Boys (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Festilent - SDDL (3 - 5)
Toxandria - Juliana Mill (2 - 6)



Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles Reek2. Cito3. Constantia4. Estria5. Festilent6. Hapse Boys7. HBV8. Herpinia9. Juliana Mill10. SDDL11. SES12. SIOL13. Toxandria
1. Achilles Reek 5 - 21 - 22 - 21 - 20 - 22 - 11 - 10 - 12 - 10 - 33 - 31 - 2
2. Cito3 - 2 0 - 10 - 13 - 21 - 03 - 01 - 20 - 32 - 00 - 32 - 02 - 3
3. Constantia1 - 12 - 0 3 - 13 - 01 - 03 - 10 - 11 - 05 - 14 - 31 - 11 - 1
4. Estria1 - 30 - 20 - 3 0 - 20 - 31 - 31 - 00 - 31 - 11 - 10 - 02 - 1
5. Festilent4 - 33 - 22 - 11 - 4 3 - 02 - 20 - 23 - 13 - 51 - 12 - 23 - 0
6. Hapse Boys5 - 13 - 01 - 02 - 21 - 1 4 - 34 - 02 - 04 - 23 - 12 - 03 - 0
7. HBV3 - 01 - 41 - 03 - 22 - 50 - 1 4 - 00 - 04 - 31 - 00 - 00 - 0
8. Herpinia1 - 11 - 12 - 01 - 01 - 21 - 02 - 0 2 - 10 - 11 - 06 - 03 - 1
9. Juliana Mill2 - 22 - 01 - 11 - 10 - 40 - 10 - 12 - 1 0 - 20 - 21 - 10 - 0
10. SDDL3 - 24 - 23 - 32 - 03 - 01 - 60 - 11 - 42 - 2 1 - 12 - 31 - 1
11. SES0 - 10 - 01 - 11 - 11 - 01 - 40 - 22 - 10 - 10 - 3 3 - 03 - 0
12. SIOL3 - 30 - 31 - 04 - 22 - 51 - 20 - 23 - 24 - 11 - 52 - 2 5 - 2
13. Toxandria3 - 11 - 30 - 20 - 40 - 42 - 32 - 00 - 22 - 63 - 11 - 11 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie