Zaterdag Hoofdklasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0  
2 AFC 0 0 0 0 0 0 0  
3 Argon 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC 's-Gravenzande 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hoek HSV 0 0 0 0 0 0 0  
6 De Jodan Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 Noordwijk 0 0 0 0 0 0 0  
8 Nootdorp 0 0 0 0 0 0 0  
9 Rijnvogels FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rijsoord 0 0 0 0 0 0 0  
11 RVVH 0 0 0 0 0 0 0  
12 Smitshoek 0 0 0 0 0 0 0  
13 SteDoCo 0 0 0 0 0 0 0  
14 Swift 0 0 0 0 0 0 0  
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zwaluwen V 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag Hoofdklasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles Veen2. AFC3. Argon4. FC 's-Gravenzande5. Hoek HSV6. De Jodan Boys7. Noordwijk8. Nootdorp9. Rijnvogels FC10. Rijsoord11. RVVH12. Smitshoek13. SteDoCo14. Swift15. Ter Leede16. Zwaluwen V
1. Achilles Veen 25 nov 2 sep21 okt 4 nov27 jan19 mei21 apr10 mrt16 dec16 sep 9 dec17 feb31 mrt 7 okt 7 apr
2. AFC12 mei  2 dec23 sep21 okt 7 okt24 feb 9 sep26 mei17 mrt14 apr28 okt31 mrt27 jan16 dec18 nov
3. Argon24 feb 7 apr  4 nov23 sep17 mrt14 okt30 sep 9 dec25 nov 3 feb20 jan19 mei 9 sep21 apr24 mrt
4. FC 's-Gravenzande20 jan10 mrt26 mei 18 nov28 okt 9 dec 3 feb30 sep 7 apr24 mrt16 sep 2 sep12 mei17 feb14 okt
5. Hoek HSV26 mei20 jan10 mrt21 apr 17 feb 7 apr24 mrt14 okt 9 dec30 sep 2 sep25 nov28 okt16 sep 3 feb
6. De Jodan Boys30 sep 3 feb16 sep19 mei 9 sep 24 mrt 9 dec 7 apr 4 nov14 okt10 mrt21 apr24 feb25 nov20 jan
7. Noordwijk28 okt 2 sep31 mrt14 apr 2 dec16 dec 16 sep17 feb21 okt12 mei18 nov27 jan 7 okt10 mrt26 mei
8. Nootdorp18 nov17 feb27 jan 7 okt16 dec14 apr17 mrt 28 okt31 mrt 2 sep26 mei21 okt23 sep 2 dec12 mei
9. Rijnvogels FC23 sep 4 nov14 apr27 jan31 mrt 2 dec 9 sep19 mei  7 okt18 nov12 mei16 dec17 mrt21 okt24 feb
10. Rijsoord24 mrt16 sep12 mei 2 dec14 apr26 mei20 jan14 okt 3 feb 17 feb30 sep10 mrt18 nov 2 sep28 okt
11. RVVH17 mrt 9 dec 7 okt16 dec27 jan31 mrt25 nov24 feb21 apr 9 sep  7 apr 4 nov21 okt19 mei23 sep
12. Smitshoek14 apr19 mei21 okt17 mrt24 feb23 sep21 apr 4 nov25 nov27 jan 2 dec  7 okt16 dec31 mrt 9 sep
13. SteDoCo 9 sep14 okt28 okt24 feb12 mei18 nov30 sep20 jan24 mrt23 sep26 mei 3 feb  2 dec14 apr17 mrt
14. Swift14 okt30 sep17 feb25 nov19 mei 2 sep 3 feb10 mrt16 sep21 apr20 jan24 mrt 7 apr  4 nov 9 dec
15. Ter Leede 3 feb24 mrt18 nov 9 sep17 mrt12 mei23 sep 7 apr20 jan24 feb28 okt14 okt 9 dec26 mei 30 sep
16. Zwaluwen V 2 dec21 apr16 dec31 mrt 7 okt21 okt 4 nov25 nov 2 sep19 mei10 mrt17 feb16 sep14 apr27 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag Hoofdklasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie