Zondag Hoofdklasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Baronie 0 0 0 0 0 0 0  
2 BVC '12 0 0 0 0 0 0 0  
3 Jong FC Den Bosch 0 0 0 0 0 0 0  
4 EHC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Gemert 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV GOES 0 0 0 0 0 0 0  
7 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0  
8 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0  
9 IFC 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Juliana '31 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Meerssen 0 0 0 0 0 0 0  
12 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0  
13 OSS '20 0 0 0 0 0 0 0  
14 UDI '19 0 0 0 0 0 0 0  
15 Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
16 Woezik 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag Hoofdklasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baronie2. BVC '123. Jong FC Den Bosch4. EHC5. VV Gemert6. VV GOES7. Groene Ster8. Halsteren9. IFC10. SV Juliana '3111. SV Meerssen12. Nuenen13. OSS '2014. UDI '1915. Vlissingen16. Woezik
1. VV Baronie 22 apr 1 apr20 mei 8 apr10 dec 3 sep18 feb17 dec17 sep 5 nov26 nov11 mrt 8 okt22 okt28 jan
2. BVC '1219 nov 24 sep18 mrt13 mei27 mei28 jan22 okt 1 apr 3 sep17 dec18 feb29 okt 3 dec 8 okt15 apr
3. Jong FC Den Bosch15 okt11 mrt  4 feb10 dec25 mrt18 feb 8 apr22 apr21 jan20 mei 1 okt17 sep 5 nov26 nov 3 sep
4. EHC29 okt17 sep 8 okt 27 mei19 nov 1 apr28 jan22 okt13 mei 3 dec 3 sep18 feb11 mrt15 apr17 dec
5. VV Gemert 3 dec26 nov15 apr 5 nov 18 feb17 dec17 sep20 mei11 mrt 8 okt22 apr 3 sep28 jan 1 apr22 okt
6. VV GOES15 apr 5 nov17 dec22 apr10 sep 22 okt 8 okt28 jan 3 dec25 feb20 mei26 nov 1 apr18 mrt24 sep
7. Groene Ster25 feb 1 okt10 sep15 okt25 mrt21 jan 20 mei26 nov 4 feb24 sep 8 apr10 dec22 apr 5 nov18 mrt
8. Halsteren10 sep21 jan 3 dec 1 okt18 mrt 4 feb29 okt 24 sep27 mei13 mei15 okt25 mrt15 apr25 feb19 nov
9. IFC25 mrt15 okt19 nov21 jan29 okt 1 okt13 mei11 mrt 18 feb15 apr17 sep 4 feb 3 sep 3 dec27 mei
10. SV Juliana '3118 mrt25 feb22 okt26 nov24 sep 8 apr 8 okt 5 nov10 sep 28 jan10 dec22 apr20 mei17 dec 1 apr
11. SV Meerssen27 mei25 mrt29 okt 8 apr 4 feb 3 sep11 mrt26 nov10 dec 1 okt 21 jan15 okt17 sep22 apr18 feb
12. Nuenen13 mei10 sep28 jan25 feb19 nov29 okt 3 dec 1 apr18 mrt15 apr22 okt 27 mei17 dec24 sep 8 okt
13. OSS '2024 sep20 mei18 mrt10 sep25 feb13 mei15 apr17 dec 8 okt19 nov 1 apr 5 nov 22 okt28 jan 3 dec
14. UDI '19 4 feb 8 apr27 mei24 sep 1 okt15 okt19 nov10 dec25 feb29 okt18 mrt25 mrt21 jan 10 sep13 mei
15. Vlissingen21 jan 4 feb13 mei10 dec15 okt17 sep27 mei 3 sep 8 apr25 mrt19 nov11 mrt 1 okt18 feb 29 okt
16. Woezik 1 okt10 dec25 feb25 mrt21 jan11 mrt17 sep22 apr 5 nov15 okt10 sep 4 feb 8 apr26 nov20 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag Hoofdklasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie