Zaterdag Hoofdklasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Ajax 0 0 0 0 0 0 0  
2 Apeldoorn CSV 0 0 0 0 0 0 0  
3 AZSV 0 0 0 0 0 0 0  
4 Berkum 0 0 0 0 0 0 0  
5 DFS Opheusden 0 0 0 0 0 0 0  
6 Eemdijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 Excelsior '31 0 0 0 0 0 0 0  
8 Genemuiden SC 0 0 0 0 0 0 0  
9 Huizen 0 0 0 0 0 0 0  
10 HZVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 NSC Nijkerk 0 0 0 0 0 0 0  
12 SDC Putten 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0 0  
14 Staphorst 0 0 0 0 0 0 0  
15 Urk 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zuidvogels 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes
3e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag Hoofdklasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ajax2. Apeldoorn CSV3. AZSV4. Berkum5. DFS Opheusden6. Eemdijk7. Excelsior '318. Genemuiden SC9. Huizen10. HZVV11. NSC Nijkerk12. SDC Putten13. Sparta Nijkerk14. Staphorst15. Urk16. Zuidvogels
1. Ajax 17 mrt 7 okt21 okt18 nov14 apr26 mei 2 sep16 dec23 sep 2 dec27 jan12 mei17 feb31 mrt28 okt
2. Apeldoorn CSV16 sep 14 apr27 jan28 okt16 dec18 nov12 mei 2 dec 7 okt10 mrt31 mrt26 mei 2 sep21 okt17 feb
3. AZSV 3 feb 9 dec  2 sep20 jan28 okt16 sep24 mrt18 nov12 mei17 feb26 mei14 okt10 mrt 7 apr30 sep
4. Berkum20 jan30 sep24 feb  9 sep18 nov 3 feb26 mei12 mei 2 dec14 apr28 okt17 mrt14 okt23 sep24 mrt
5. DFS Opheusden21 apr19 mei21 okt17 feb 27 jan 9 dec16 sep 4 nov31 mrt 7 okt 2 sep 7 apr25 nov16 dec10 mrt
6. Eemdijk 9 dec24 mrt19 mei21 apr30 sep 10 mrt14 okt 9 sep24 feb25 nov16 sep20 jan 3 feb 4 nov 7 apr
7. Excelsior '31 4 nov21 apr17 mrt 7 okt14 apr23 sep  2 dec24 feb16 dec31 mrt21 okt 9 sep19 mei27 jan25 nov
8. Genemuiden SC24 feb25 nov16 dec 4 nov17 mrt31 mrt 7 apr 27 jan21 okt19 mei 7 okt23 sep 9 dec 9 sep21 apr
9. Huizen24 mrt 7 apr21 apr25 nov26 mei17 feb 2 sep30 sep 28 okt16 sep10 mrt 3 feb20 jan 9 dec14 okt
10. HZVV10 mrt 3 feb25 nov 7 apr14 okt 2 sep24 mrt20 jan19 mei  4 nov17 feb 9 dec30 sep21 apr16 sep
11. NSC Nijkerk 7 apr23 sep 9 sep 9 dec 3 feb12 mei14 okt28 okt17 mrt26 mei 18 nov30 sep24 mrt24 feb20 jan
12. SDC Putten30 sep14 okt 4 nov19 mei24 feb17 mrt20 jan 3 feb23 sep 9 sep21 apr 24 mrt 7 apr25 nov 9 dec
13. Sparta Nijkerk25 nov 4 nov31 mrt16 sep 2 dec21 okt17 feb10 mrt 7 okt14 apr27 jan16 dec 21 apr19 mei 2 sep
14. Staphorst 9 sep24 feb23 sep31 mrt12 mei 7 okt28 okt14 apr21 okt27 jan16 dec 2 dec18 nov 17 mrt26 mei
15. Urk14 okt20 jan 2 dec10 mrt24 mrt26 mei30 sep17 feb14 apr18 nov 2 sep12 mei28 okt16 sep  3 feb
16. Zuidvogels19 mei 9 sep27 jan16 dec23 sep 2 dec12 mei18 nov31 mrt17 mrt21 okt14 apr24 feb 4 nov 7 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag Hoofdklasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie