Zaterdag 2e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Aalsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Almere 0 0 0 0 0 0 0  
3 AMVJ 0 0 0 0 0 0 0  
4 ASV Arsenal 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVVA 0 0 0 0 0 0 0  
6 hfc EDO 0 0 0 0 0 0 0  
7 HBOK 0 0 0 0 0 0 0  
8 Jong Holland 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Marken 0 0 0 0 0 0 0  
10 OSV 0 0 0 0 0 0 0  
11 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0  
12 Waterwijk 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Zaandam 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zandvoort 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aalsmeer2. FC Almere3. AMVJ4. ASV Arsenal5. DVVA6. hfc EDO7. HBOK8. Jong Holland9. SV Marken10. OSV11. Purmersteijn12. Waterwijk13. FC Zaandam14. SV Zandvoort
1. FC Aalsmeer 15 mei 5 dec23 jan17 okt12 dec27 mrt 6 feb19 sep31 okt 6 mrt17 apr 3 okt21 nov
2. FC Almere24 okt 23 jan 6 mrt 6 feb27 mrt17 apr 7 nov20 mrt12 dec19 sep 8 mei28 nov 3 okt
3. AMVJ 8 mei31 okt 13 mrt19 sep27 feb16 jan12 dec28 nov17 okt 3 okt27 mrt17 apr30 jan
4. ASV Arsenal10 okt21 nov24 okt  5 dec16 jan26 sep17 apr27 feb 8 mei20 mrt 7 nov30 jan27 mrt
5. DVVA10 apr10 okt20 mrt24 apr 28 nov30 jan24 okt13 mrt26 sep16 jan27 feb 7 nov 8 mei
6. hfc EDO24 apr26 sep 7 nov15 mei 6 mrt 21 nov23 jan10 apr20 mrt 5 dec10 okt24 okt 6 feb
7. HBOK28 nov17 okt10 apr 6 feb 3 okt13 mrt 19 sep24 apr23 jan31 okt12 dec15 mei 6 mrt
8. Jong Holland26 sep30 jan24 apr31 okt15 mei17 okt27 feb 10 okt21 nov10 apr13 mrt16 jan 5 dec
9. SV Marken30 jan16 jan 6 mrt 3 okt21 nov31 okt 5 dec 8 mei  6 feb17 okt26 sep27 mrt17 apr
10. OSV27 feb13 mrt15 mei19 sep17 apr 3 okt24 okt27 mrt 7 nov 30 jan28 nov 5 dec16 jan
11. Purmersteijn 7 nov27 feb 6 feb12 dec27 mrt17 apr 8 mei28 nov23 jan10 okt 24 okt13 mrt26 sep
12. Waterwijk16 jan 5 dec21 nov10 apr31 okt30 jan20 mrt 3 okt15 mei 6 mrt24 apr 19 sep17 okt
13. FC Zaandam20 mrt10 apr26 sep17 okt23 jan 8 mei10 okt 6 mrt12 dec24 apr21 nov 6 feb 31 okt
14. SV Zandvoort13 mrt24 apr10 okt28 nov12 dec19 sep 7 nov20 mrt24 okt10 apr15 mei23 jan27 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie