Zondag 1e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AFC '34 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV AGB 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Assendelft 0 0 0 0 0 0 0  
4 DSOV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Fortuna Wormerveer 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Hillegom 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Hoofddorp 0 0 0 0 0 0 0  
8 Kampong 0 0 0 0 0 0 0  
9 Kolping Boys 0 0 0 0 0 0 0  
10 Legmeervogels 0 0 0 0 0 0 0  
11 LSVV 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV ROAC 0 0 0 0 0 0 0  
13 SDZ 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Uitgeest 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC '342. VV AGB3. VV Assendelft4. DSOV5. Fortuna Wormerveer6. SV Hillegom7. SV Hoofddorp8. Kampong9. Kolping Boys10. Legmeervogels11. LSVV12. SV ROAC13. SDZ14. FC Uitgeest
1. AFC '34  7 mrt 8 nov24 jan25 okt 7 feb18 apr20 sep 4 okt29 nov28 mrt 9 mei21 mrt13 dec
2. VV AGB22 nov 18 apr25 okt11 okt 6 dec27 sep21 mrt28 mrt31 jan17 jan 8 nov28 feb 9 mei
3. VV Assendelft31 jan 1 nov 25 apr27 sep16 mei28 feb11 apr 6 dec17 jan18 okt14 mrt11 okt22 nov
4. DSOV 1 nov14 mrt13 dec  9 mei20 sep17 jan 4 okt31 jan18 apr28 feb28 mrt29 nov18 okt
5. Fortuna Wormerveer16 mei24 jan 7 feb 6 dec 18 okt28 mrt 7 mrt22 nov 4 okt13 dec18 apr20 sep 1 nov
6. SV Hillegom11 okt25 apr25 okt21 mrt11 apr 31 jan17 jan 9 mei 8 nov29 nov28 feb14 mrt27 sep
7. SV Hoofddorp18 okt 7 feb20 sep11 apr29 nov 4 okt  1 nov 7 mrt16 mei14 mrt13 dec25 apr24 jan
8. Kampong28 feb13 dec29 nov 7 feb 8 nov28 mrt 9 mei 27 sep14 mrt18 apr25 okt24 jan11 okt
9. Kolping Boys25 apr29 nov21 mrt11 okt14 mrt13 dec 8 nov16 mei 28 feb20 sep24 jan25 okt11 apr
10. Legmeervogels11 apr18 okt 7 mrt27 sep21 mrt24 jan11 okt22 nov 1 nov  9 mei 7 feb13 dec25 apr
11. LSVV27 sep16 mei24 jan 8 nov25 apr 7 mrt22 nov 6 dec 7 feb25 okt 11 okt11 apr21 mrt
12. SV ROAC 6 dec11 apr 4 okt22 nov17 jan 1 nov21 mrt25 apr18 okt20 sep31 jan 16 mei 7 mrt
13. SDZ17 jan 4 okt 9 mei 7 mrt31 jan22 nov 6 dec18 okt18 apr28 mrt 1 nov27 sep  7 feb
14. FC Uitgeest14 mrt20 sep28 mrt16 mei28 feb18 apr25 okt31 jan17 jan 6 dec 4 okt29 nov 8 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie